Помилка в Журналі обліку № 129-9/о. Як виправити

2076

Запитання

Чи можна виправити помилку в Журналі обліку препаратів наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у фармацевтичних (аптечних) закладах (ф. № 129-9/о)?

Відповідь

Заборонено вносити виправлення та недостовірні відомості до форми первинної облікової документації № 129-9/о «Журнал обліку препаратів наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у лікувально-профілактичних закладах охорони здоров’я для виконання призначень лікаря в стаціонарних умовах», затвердженої наказом МОЗ від 07.08.2015 № 494. Однак технічні помилки виправляти можна.

Форма 129-9/о: бланкДокумент Word

Якщо ви виявили технічну помилку, виправте її та завірте підписом керівника закладу охорони здоров’я (п. 7 Порядку придбання, перевезення, зберігання, відпуску, використання та знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у закладах охорони здоров’я, затвердженого постановою КМУ від 13.05.2013 № 333).

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Ліцензія на наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори: оновлений перелік документів

Щоб отримати ліцензію на провадження господарської діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, подайте відповідну заяву до органу ліцензування. Які документи додати до заяви та хто видає ліцензію на прекурсори, пояснюємо в статті
23998