Залишок коштів у фінансовому плані ЗОЗ: як відобразити

1161

Запитання

Де у фінансовому плані, наприклад на 2023 рік, проставити залишки коштів станом на 01.01.2023? Адже без залишку минулорічних коштів витрати будуть більші, ніж доходи

Відповідь

Детальний матеріал

Як медзакладу відобразити залишок коштів у фінансовому плані

Переглянути

Як установити ціни на послуги в приватних і комунальних ЗОЗ: тренінг


Медичний заклад не обов’язково має зазначати залишок коштів у фінплані. Змоделюємо три можливі варіанти:

  1. Відображаємо залишок коштів у фінплані. Здебільшого це стосується випадку, коли власник і медичний заклад орієнтуються на фінплан із додатка 1 до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки, затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 02.03.2015 № 205. У цьому разі залишок подають у таблиці ІІІ. Рух грошових коштів (за прямим методом) показують у рядочку 3405.
  2. Інформуємо про залишок коштів у пояснювальній записці. Цей варіант підійде, якщо медичний заклад не фіксує залишок коштів безпосередньо у фінплані, але власник вимагає деталізувати цю інформацію.
  3. Не зазначаємо залишок коштів у фінплані. Форма фінплану, яку затвердив власник, узагалі може не передбачати відомостей про залишки. Тоді заклад бере орієнтир на планові витрати та доходи без урахування залишку коштів.

До чого готуватися ЗОЗ після скасування Господарського кодексу

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Штатний розпис КНП: поради щодо складання

Бюджетні ЗОЗ зобов’язані затверджувати штатний розпис протягом місяця з початку року. КНП затверджують і переглядають штатні розписи за необхідності. Пояснимо, як скласти штатний розпис
112340