Відповіді на запитання за темою Фінансово-господарська діяльність медзакладу

Як сформувати бюджет розвитку КНП
Як сформувати бюджет розвитку КНП, враховуючи капітальні видатки та інвестиції КНП у фінансовому плані, джерела наповнення бюджету розвитку та спрямування капітальних інвестицій?
303
Як списувати гель для УЗД
Які нормативні документи регулюють списання гелю для УЗД? Чи є затверджені норми списання?
683
Чи обов’язково КНП погоджувати штатний розпис із власником
Чи обов’язково КНП погоджувати штатний розпис із власником щоразу під час перепрофілізації посад у межах чинного штатного розпису? І чи потрібно взагалі щороку погоджувати з власником штатний розпис?
1548
Оплата праці медсестрам КНП
Чи має право директор КНП первинки не виплачувати працівникам, зокрема медичним сестрам і братам, зарплату 13 500 грн за відпрацьовані години. Чи правомірно встановити таким працівникам заробітну плату 6700 грн?
2172
Чи зобов’язаний медзаклад-КНП зареєструватися як платник ПДВ
КНП, відповідно до договору з НСЗУ, отримало кошти за надані медичні послуги, сума яких перевищує 1 млн грн. Чи в такому разі особа (КНП) зобов’язана зареєструватися як платник ПДВ в органі державної податкової служби? (За редакцією автора)
2653
Чи має право медзаклад-КНП надавати платні послуги з перевезення санітарним автомобілем
Ми КНП-медична установа. Чи маємо право надавати платні послуги санітарного автомобіля другій медичній установі? Якщо так, то як здійснити розрахунок калькуляції на автомобіль ? (За редакцією автора)
2897