Відповіді на запитання за темою Фінансово-господарська діяльність медзакладу

Оплата праці медсестрам КНП
Чи має право директор КНП первинки не виплачувати працівникам, зокрема медичним сестрам і братам, зарплату 13 500 грн за відпрацьовані години. Чи правомірно встановити таким працівникам заробітну плату 6700 грн?
1587
Чи зобов’язаний медзаклад-КНП зареєструватися як платник ПДВ
КНП, відповідно до договору з НСЗУ, отримало кошти за надані медичні послуги, сума яких перевищує 1 млн грн. Чи в такому разі особа (КНП) зобов’язана зареєструватися як платник ПДВ в органі державної податкової служби? (За редакцією автора)
2066
Чи має право медзаклад-КНП надавати платні послуги з перевезення санітарним автомобілем
Ми КНП-медична установа. Чи маємо право надавати платні послуги санітарного автомобіля другій медичній установі? Якщо так, то як здійснити розрахунок калькуляції на автомобіль ? (За редакцією автора)
2262
Як обліковувати і списувати посуд в лікарні
Відділення лікарні хоче списати тарілки та ложки. Чи може бухгалтер списати ложки як звичайні матеріали, адже вони з матеріалу, який не іржавіє та не ламається. Можливо, їх вкрали. Якщо тарілки розбились, то потрібно вести журнал по бою посуди у відділенні чи ні? (За редакцією автора)
4044
Медзаклад робить ремонт за власні кошти: як списати будматеріали
Як правильно списати будівельні матеріали, якщо наші ремонтні роботи проводяться власними силами? Ми закупляємо будівельні матеріали по КЕКВ 2210, а поточний ремонт виконує фізична особа, прийнята по цивільно-правовому договору. (За редакцією автора)
3585
Як відображати доходи у фінансовому плані КНП
Як правильно відобразити доходи у фінансовому плані підприємства в частині «Дохід», якщо наше КНП ЦРЛ планує отримати протягом року такі доходи: 1. Медична субвенція (кошти держбюджету). 2. Кошти місцевого бюджету (районні кошти, сільська субвенція), згідно з затвердженою програмою фінансової підтримки. 3. Кошти НСЗУ, згідно з укладеними договорами. 4. Кошти від надання платних медичних послуг (профогляди, медогляди та ін.). 5. Кошти від оренди майна. 6. Кошти від реалізації активів. 7. Благодійна та гуманітарна допомога. (За редакцією автора)
1517