Відпустка з вагітності та пологів

4037
Автор
провідний консультант з питань охорони здоров'я

Запитання

Чи може працівниця піти у відпустку з вагітності та пологів пізніше, ніж на 30-му тижні?

Відповідь

Детальну відповідь на це запитання в «Експертус Медзаклад» консультант з питань охорони здоров'я, Анжела Абанкіна.

Базова медична документація ЗОЗ

Так, може. Відповідне роз’яснення надало Управління Держпраці у Рівненській області.

Працівниця має право самостійно прийняти рішення щодо дати виходу у відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, яка може не співпадати із датою видачі листка непрацездатності.

Відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами це соціальною оплачуваною відпусткою. Підставою для її надання є медичний висновок (листок непрацездатності), який видає лікар за місцем спостереження за вагітною жінкою. Так унормовують стаття 179 Кодексу законів про працю України і стаття 17 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР.

Медичний висновок категорії «Вагітність та пологи» формується на період, який охоплює 70 к. дн. до пологів та 56 к. дн. після пологів. У разі народження двох і більше дітей та в разі ускладнення пологів — 70 к. дн. після пологів. Разом, відповідно, 126 або 140 днів.

Медичний висновок категорії «Вагітність та пологи» формується на 30-му тижні вагітності. Для жінок, які належать до I—III категорій постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, — на 27 тижні після почутку вагітності тривалістю 180 к. Дн.:

  • 90 к. дн. — на період допологової тимчасової непрацездатності
  • 90 к. дн.— на період післяпологової тимчасової непрацездатності

Підстава — пункт 10 розділу ІІІ Порядку формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я, затвердженого наказом МОЗ від 01.06.2021 № 1066.

Якщо вагітна працівниця хоче піти у відпустку пізніше, попросіть її написати заяву на ім’я страхувальника або уповноваженої ним особи. У тексті можна зазначити, наприклад:

«У зв’язку з тим, що я працюватиму під час відпустки з вагітності та пологів, прошу призначити допомогу з 01 травня 2023 р.».

У табелі позначайте робочими дні до дати початку відпустки, вказаної у заяві.

Страхувальник або уповноважена ним особа має призначити допомогу за фактичну кількість днів відпустки, наприклад, 100 к. дн.

Якщо жінка бажає вийти на роботу після пологів, але до завершення відпустки, вона муситиме повернути частину допомоги за період із дня виходу до закінчення післяпологової відпустки. Адже за цей період роботодавець уже нараховуватиме їй заробітну плату.

 

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як працює програма реімбурсації «Доступні ліки»

З'ясуйте, що передбачає програма «Доступні ліки» в Україні, який повний перелік доступних ліків та як ЗОЗ долучитися до програми. Скачайте Реєстри лікарських засобів і медичних виробів, які підлягають реімбурсації
381438

Епілепсія у дорослих: протокол лікування

Яка класифікація епілепсії та які етапи надання допомоги дорослим пацієнтам з епілепсією. Читайте у статті та скачуйте протокол медичної допомоги при епілепсії
7697

Епілепсія у дітей: протокол лікування

Читайте у статті загальні відомості про епілепсію, етапи надання допомоги дітям з епілепсією. Скачуйте протокол медичної допомоги при епілепсії
4844

Цукровий діабет першого типу: протокол лікування

14 листопада — Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом. За якими симптомами діагностують цукровий діабет 1-го типу та який алгоритм ведення пацієнтів з цією хворобою — читайте у статті
9638