Робота за сумісництвом керівника структурного підрозділу медичного закладу

366

Запитання

Чи можна поєднувати роботу керівника структурного підрозділу медичного закладу з викладацькою діяльністю на кафедрі університету та роботою на 0,25 посади в стаціонарі?

Відповідь

Основний документ, на який можна орієнтуватись в цьому випадку - постанова Кабінету Міністрів України № 245 «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій», прийнята 03 квітня 1993 року. Пункт 2 цієї Постанови стверджує, що час роботи за сумісництвом щоденно не може тривати довше 4 годин та повного робочого дня у вихідний день. Протягом місяця норма робочого часу для сумісників не має бути більшою від 50% норми за основною роботою.

Таким чином, загальна тривалість часу роботи за сумісництвом для керівника структурного підрозділу медичного закладу на усіх займаних посадах не повинна бути більшою, ніж половина тривалості його робочого часу за основним місцем роботи.

Якщо робота за сумісництвом на якійсь посаді не передбачає погодинну оплату праці, слід звернутись до положень спільного наказу Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України від 28.06.1993 № 43. В ньому прописані, крім іншого, і умови виконання обов’язків медичного консультанта, що триває до 12 годин на місяць та оплачується погодинно.  

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати роботу сімейного лікаря

З’ясуємо, які вимоги нині висуває законодавство до роботи лікарів первинної ланки медичної допомоги. А ще підкажемо, як підписувати декларації з пацієнтами. Детальніше про роботу сімейного лікаря — у статті
12721