Пошкодили первинну упаковку лікарського засобу

437
Теми:

Запитання

Що робити, якщо пошкодили первинну упаковку в аптечках?

Відповідь

Якщо стерта назва, не видно або нерозбірливо видно кінцевий строк придатності, відсоткове співвідношення чи дозування, такий лікарський засіб використовувати заборонено. У цьому випадку члени комісії, утвореної наказом керівника закладу, складають відповідний акт, де зазначають причини, з яких ліки потрібно списати.

Згідно з п. 4 розділу V Методичних рекомендацій ведення обліку лікарських засобів та медичних виробів у закладах охорони здоров’я, затверджених наказом МОЗ від 09.09.2014 № 635, списані лікарські засоби та медичні вироби зі строком придатності, яких закінчився, вилучають з обігу відповідно до Порядку встановлення заборони (тимчасової заборони) та поновлення обігу лікарських засобів на території України, затвердженого наказом МОЗ від 22.11.2011 № 809.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Інвентаризація ліків і медвиробів у КНП

З’ясуйте порядок проведення інвентаризації лікарських засобів і медичних виробів у КНП. Хто проводить? Що і як інвентаризувати? Як оформлювати результати інвентаризації медикаментів?
5866

Облік та списання бактерицидних ламп: документи й інструкція

Дізнайтеся, за якими формами обліковувати та списувати бактерицидні лампи, які дані обов’язково вказати в цих документах, як розрахувати показник загального утворення відходів та найвигідніше утилізувати відпрацьовані бактерицидні лампи
13002