Відповіді на запитання за темою Облік та інвентаризація

Як часто лікарня-КНП нараховує амортизацію на об’єкт основних засобів
Ми, КНП ЦРЛ, до перетворення були розпорядниками бюджетних коштів. Після перетворення стали одержувачами, для нас змінився не тільки план рахунків, а ще й стандарти. Раніше ми нараховували амортизацію раз на рік, а тепер, я так розумію, щомісяця потрібно. Чи можемо ми, згідно з внутрішнім наказом, нараховувати амортизацію хоча б поквартально, бо в програмі, в якій ми працюємо, не передбачено нарахування помісячного. (Орфографія і пунктуація автора збережені)
3885
Особливості заповнення форми № 2-дс в лікарні
Бюджетна установа Центральна районна лікарня. Питання щодо звіту Ф-2дс. 1. В який рядок форми 2-дс віднести витрати списаних матеріальних цінностей, які отримані раніше як благодійні гранти, внески та дарунки (медикаменти, матеріали, форма 4-2)? В доходах вони відображаються в графі 2130 "Інші доходи від необмінних операцій". Спочатку ми відображали ці витрати на рахуку 8511 і, відповідно, в графі витрат 2310 "Інші витрати за необмінними операціями", потім нам вертали звіт і була вказівка вести облік цих витрат на рахунку 8113 та відображати в графі 2220 "Витрати на виготовлення продукції". В звіті за рік мені сказали забрати суму вищезгаданих витрат, тому що графа 2220 < або = графі 2020. Сьогодні мені пояснюють, що ці витрати слід вказати в графі 2210 "Витрати на виконання бюджетних програм". Виходить дисбаланс: в доходах відображається в "Необмінних", а в видатках — в "Обмінних операціях". 2. В який рядок форми 2-дс віднести доходи від отриманої медичної субвенції на цукровий діабет та доступні ліки (КЕКВ 2730), якщо в витратах відображаємо їх в рядку 2310 "Інші витрати за необмінними операціями"? Немає дисбалансу, що в доходах відображається в "Обмінних", а в видатках в "Необмінних операціях"? (Орфографія та пунктуація автора збережені)
810
Заклад реорганізовують. Хто має проводити інвентаризацію майна
Заклад охорони здоров’я перетворюють у КНП. Хто має проводити інвентаризацію майна закладу, яке він передає правонаступнику, — комісія з перетворення, яку створили за рішенням органів місцевого самоврядування, чи інвентаризаційна постійно діюча комісія, затверджена наказом керівника закладу?
420