Як вести облік дезінфікуючих засобів у медичному закладі?

6473

Запитання

Як вести облік дезінфікуючих засобів у медичному закладі?

Відповідь

Як правильно утилізувати ЗІЗ

У кожному закладі охорони здоров’я затверджують розрахункові норми. Спочатку проводять заміри площ та поверхонь, які підлягають дезінфекції. Відповідно до отриманих даних та до інструкції дезінфікуючого засобу визначають, скільки засобу потрібно на день. Причому потрібно розраховувати потребу по кожному деззасобу. Надалі на основі проведених розрахунків заклад закуповує необхідну кількість дезінфікуючих засобів. Відповідно і списувати дезінфікуючі засоби потрібно за цими розрахунками.

Надалі ведуть відповідні журнали обліку, де зазначають, який засіб було отримано від старшої медсестри, для якої процедури (наприклад миття рук), скільки мілілітрів тощо. Форма журналу обліку дезінфікуючих засобів є довільною.

Як вести облік дезінфікуючих засобів у медичному закладі?Скачайте: "Журнал обліку отримання і витрат дезінфекційних засобів: форма № 290/о"

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
4976

Класифікація медичних відходів

З'ясуйте, до якої категорії належать медичні відходи. Дотримуйте вимог чинного законодавства та убезпечте заклад від поширення інфекцій, а себе — від відповідальності
97016