Наркотичні ЛЗ в бригадах екстреної медичної допомоги

1016

Запитання

Як бригаді екстреної (швидкої) медичної допомоги зберігати психотропні засоби та наркотики на зміні? Як згідно повернути невикористані ампули?

Відповідь

Наркотичні (психотропні) лікарські засоби зберігають у спеціальних укладках, в кількостях, затверджених наказом керівника закладу. Відповідальність за отримання, збереження та повернення невикористаних препаратів наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів покладається на особу, яка очолює бригаду. Укладки передають по зміні іншій черговій бригаді або черговому диспетчеру. Бригади ведуть облік у Журналі обліку препаратів наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів на постах відділень лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я (форма № 129-7/о, затверджена Наказом № 494).

Отже, бригада екстреної (швидкої) медичної допомоги — це те саме, що медсестринський пост, препарати передаються по зміні.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Ліцензія на наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори: оновлений перелік документів

Щоб отримати ліцензію на провадження господарської діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, подайте відповідну заяву до органу ліцензування. Які документи додати до заяви та хто видає ліцензію на прекурсори, пояснюємо в статті
23768