Листки непрацездатності пацієнтам у програмах лікування безпліддя

364

Запитання

Як правильно видавати листки непрацездатності пацієнтам у програмах лікування безпліддя методом екстракорпорального запліднення?

Відповідь

Жінкам, яким проводили терапію безпліддя допоміжними репродуктивними технологіями, листок непрацездатності видають безпосередньо у лікувально-профілактичному закладі, де проводили таку терапію від дня початку ультразвукового та гормонального контролю медикаментозної стимуляції овуляції до моменту підтвердження вагітності ультразвуковим методом. Подальшу непрацездатність жінки визначають індивідуально залежно від перебігу вагітності за місцем спостереження за вагітною. (Також дізнайтеся, про медичну допомогу вагітним з цукровим діабетом).

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Інвентаризація ліків і медвиробів у КНП

З’ясуйте порядок проведення інвентаризації лікарських засобів і медичних виробів у КНП. Хто проводить? Що і як інвентаризувати? Як оформлювати результати інвентаризації медикаментів?
5833

Облік та списання бактерицидних ламп: документи й інструкція

Дізнайтеся, за якими формами обліковувати та списувати бактерицидні лампи, які дані обов’язково вказати в цих документах, як розрахувати показник загального утворення відходів та найвигідніше утилізувати відпрацьовані бактерицидні лампи
12870