Наскільки система «Електронне здоров’я» ускладнить роботу лікарям?

327

Запитання

За кілька років усі заклади охорони здоров’я мають приєднатися до eHealth. Це спростить чи ще більш ускладнить їхню роботу?

Відповідь

Відповідає Артем ПИРОЖЕНКО, керівник МІС Health24:

У майбутньому система «Електронне здоров’я» дасть змогу кожному громадянину швидко отримати свою медичну інформацію, а лікарям — правильно ставити діагноз, адже вони ураховуватимуть цілісну картину здоров’я пацієнта.

Медичним працівникам більше не доведеться заповнювати паперові медичні карти й довідки, а пацієнти їх ніде не загублять і не забудуть. Лікарі виписуватимуть електронні рецепти, які не можна буде підробити.

Зрештою система накопичуватиме велику кількість статистики про захворювання й лікування, пацієнти отримають за державний кошт більше якісних послуг, а медичні працівники позбавляться рутинної писанини.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Медична інформаційна система у медичному закладі: як обрати і впровадити

Електронна система охорони здоровʼя України є дворівневою та складається з центральної бази даних, що є сукупністю реєстрів, та медичних інформаційних систем (МІС). Детальніше про МІС читайте в статті
12893

Електронні медичні записи: як вести, щоб не втратити коштів від НСЗУ

Аби отримати оплату за надані послуги за Програмою медгарантій, медзаклади повинні звітувати про них в електронній системі охорони здоров'я. Як без помилок вести електронні медичні записи в ЕСОЗ
22377

Як працює електронна система охорони здоров'я

Дізнайтеся зі статті, які можливості пропонує медзакладам і пацієнтам електронна система охорони здоров'я, які заклади мають там зареєструватися та які технічні вимоги до електронних медичних інформаційних систем
28978

ДП "Електронне здоров'я" про зміни в найближче півріччя: офіційно!

Прес-служба ДП "Електронне здоров'я" відовідає на запитання Медичної справи щодо нововведень у роботі медзакладів. Поговорили про уведення електронної медкартки, технічне забезпечення сільських амбулаторій, безплатні сервіси МІС, а головне — про обмін даними між медзакладами в різних МІС.
2685