Відповіді на запитання за темою Медичні інформаційні системи

Як зафіксувати в ЕСОЗ прийом пацієнта без декларації
Як проводити ургентну допомогу через НСЗУ недекларованим? При намаганні ввести в «НСЗУ» вибиває текст, що у пацієнта немає декларації і в подальшому його можна вести тільки по локальному прийому, який не оплачується, бо не йде через НСЗУ. (За редакцією автора)
2039
Чи може черговий лікар виписати е-направлення
Пацієнт звертається до свого сімейного лікаря, але той у відпустці. Йде до чергового. Чи може черговий лікар виписати е-направлення такому пацієнту в спеціалізований заклад? (За редакцією автора)
1060
Чи потрібно оформлювати е-направлення на МСЕК
В результаті лікування у травматолога вторинного рівня показано оформлення хворого на МСЕК. При цьому травматолог не сам пише електронні направлення до лікарів-спеціалістів для заповнення ф. 088/о, а відправляє хворого до лікаря первинного рівня. Чи правильно це? Я вважаю, що електронні направлення повинен оформляти травматолог. (За редакцією автора)
4139
Питання щодо роботи з Health24
Медичні працівники старшого покоління не завжди вміють користуватися сучасними технологіями. Та й у молодших може виникнути купа запитань щодо роботи з МІС і реформи загалом. Що робити в такому випадку?
377