Що робити, якщо дані з МІС не відображаються в електронній картці пацієнта?
Як проводити ургентну допомогу через НСЗУ недекларованим? При намаганні ввести в «НСЗУ» вибиває текст, що у пацієнта немає декларації і в подальшому його можна вести тільки по локальному прийому, який не оплачується, бо не йде через НСЗУ. (За редакцією автора)
Пацієнт звертається до свого сімейного лікаря, але той у відпустці. Йде до чергового. Чи може черговий лікар виписати е-направлення такому пацієнту в спеціалізований заклад? (За редакцією автора)
В результаті лікування у травматолога вторинного рівня показано оформлення хворого на МСЕК. При цьому травматолог не сам пише електронні направлення до лікарів-спеціалістів для заповнення ф. 088/о, а відправляє хворого до лікаря первинного рівня. Чи правильно це? Я вважаю, що електронні направлення повинен оформляти травматолог. (За редакцією автора)
Медичні працівники старшого покоління не завжди вміють користуватися сучасними технологіями. Та й у молодших може виникнути купа запитань щодо роботи з МІС і реформи загалом. Що робити в такому випадку?
І пацієнти, і лікарі хвилюються, що їхні конфіденційні дані через систему eHealth можуть потрапити до сторонніх осіб. Чи виправдані такі побоювання?
Яким чином Health24 налагоджуватиме роботу з документами медзакладу?
Хто контролює роботу eHealth? Куди закладу звертатися в разі можливих проблем з програмним забепеченням?
Яку медичну інформаційну систему може обрати заклад? Чи всі вони платні?
За кілька років усі заклади охорони здоров’я мають приєднатися до eHealth. Це спростить чи ще більш ускладнить їхню роботу?