Чи потрібно оформлювати е-направлення на МСЕК

4419

Запитання

В результаті лікування у травматолога вторинного рівня показано оформлення хворого на МСЕК. При цьому травматолог не сам пише електронні направлення до лікарів-спеціалістів для заповнення ф. 088/о, а відправляє хворого до лікаря первинного рівня. Чи правильно це? Я вважаю, що електронні направлення повинен оформляти травматолог. (За редакцією автора)

Відповідь

Направлення на МСЕК, як і направлення на ОТК, наразі відбуваються поза ЕСОЗ, як і раніше. Не треба скеровувати пацієнта до сімейного лікаря, щоб той дав електронне направлення на МСЕК. Поки що діє та сама паперова форма — № 088/о «Направлення на медико-соціально-експертну комісію (МСЕК)», яку заповнює лікуючий лікар.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Електронне направлення: як виписувати

Паперовий документообіг залишився в минулому. Як лікарю первинки направити пацієнта до вузького спеціаліста? Як виписати направлення в стаціонар або на додаткові обстеження? Про це і не тільки — у статті
116372

Стандартні операційні процедури: як розробити та впровадити в роботу медзакладу

Усні інструкції щодо виконання тих чи тих маніпуляцій і процедур дуже ненадійні. Щоб надавати медичну допомогу на найвищому рівні, затвердьте стандартні операційні процедури (СОПи)
31736