Мультидисциплінарна команда медичного закладу

3015
Теми:

Запитання

Хто входить до складу мультидисциплінарної команди з надання паліативної допомоги в медичному закладі?

Відповідь

Мультидисциплінарна команда — це координувальний орган закладу охорони здоров’я, до складу якого входить невелика група незалежних експертів різних дисциплінарних галузей, об’єднаних:

  • спільною метою;
  • спільними цінностями;
  • спільними методами та підходами до виконання завдань;
  • комплементарністю навичок членів групи;
  • чітко визначеними ролями всередині групи;
  • взаємною відповідальністю та контролем.

Мультидисциплінарну команду створюють для надання паліативної допомоги хворим на ВІЛ-інфекцію/СНІД та координації цієї допомоги. До складу такої команди входять: лікар, медична сестра, психолог, соціальний працівник, близькі хворого, а за необхідності — представники релігійних та суспільних організацій. Представники неурядових та релігійних організацій, а також близькі хворого, яких залучають до процесу надання допомоги, проходять обов’язкову спеціальну підготовку з основ паліативного догляду.

Мультидисциплінарна команда медичного закладуЧитайте: "Реимбурсация в Украине" 

Роботу мультидисциплінарної команди координує лікар, а її члени — розплановують надання паліативної допомоги за участю хворого та його близьких. Основна умова прийняття будь-яких рішень — відвертість та взаєморозуміння між членами мультидисциплінарної команди та близькими пацієнта. Рішення про припинення реанімаційних заходів приймають на основі співвідношення користі та шкоди для здоров’я пацієнта.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою