Розширення Ліцензії на діяльність з наркотичними лікарськими засобами

314

Запитання

Що має робити медичний заклад, в якого уже є ліцензія на роботу з наркотичними лікарськими засобами, але він має потребу розширити перелік своїх робіт у цій сфері?

Відповідь

Ліцензіат зобов’язаний повідомляти орган ліцензування про всі зміни даних у документах, доданих до заяви про отримання ліцензії. Для цього необхідно протягом одного місяця з дня настання таких змін подати до органу ліцензування відповідне повідомлення у письмовій формі.

Розширення Ліцензії на діяльність з наркотичними лікарськими засобамиЧитайте: "Обработка рук медицинских работников"

Якщо ліцензіат має намір розширити (доповнити) вид господарської діяльності додатковою частиною, він подає до органу ліцензування заяву про розширення провадження такого виду господарської діяльності. У ній ліцензіат зазначає вид господарської діяльності, який хоче провадити у закладі (використовують бланк заяви про отримання ліцензії).

 
 

Протягом строку дії ліцензії зберігайте документи, копії яких ви подали до органу ліцензування та документи (їх копії), що підтверджують достовірність даних, зазначених у поданих документах.

 

У разі створення нового закладу, в межах якого планують провадити господарську діяльність з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, ліцензіат має письмово поінформувати орган ліцензування та надати документи, передбачені підпунктами 1-8 пункту 6 Ліцензійних умов.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Ліцензія на наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори: оновлений перелік документів

Щоб отримати ліцензію на провадження господарської діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, подайте відповідну заяву до органу ліцензування. Які документи додати до заяви та хто видає ліцензію на прекурсори, пояснюємо в статті
23808