МОЗ оновило форму первинної облікової документації № 086/о

МОЗ виклало в новій редакції форму первинної облікової документації № 086/о. Тепер це «Медична довідка (витяг з медичної картки амбулаторного хворого)», а не «Медична довідка (лікарський консультаційний висновок)»

21 листопада 2023 року набрав чинності наказ МОЗ «Про організацію медичних оглядів дітей та інших осіб для зарахування їх до закладів освіти, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку» від 25.07.2023 № 1351 (далі Наказ № 1351).

Вісім помилок в електронних медичних записах: як виправляти

Наказ № 1351 виклав у новій редакції форму первинної облікової документації № 086/о, а також затвердив Порядок проведення медичного огляду дітей та інших осіб для зарахування їх до закладу освіти, дитячого закладу оздоровлення та відпочинку.

Форма № 086/о Скачати оновлений бланк

Оновлену медичну довідку форми № 086/о видає лікар первинної медичної допомоги.

Щоб отримати довідку, дитина має мати всі щеплення згідно з Національним календарем профілактичних щеплень. Лікар видає довідку, якщо немає медичних протипоказань для перебування дитини в закладі освіти.

За матеріалами МОЗ

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Статті за темою

Усі статті за темою

СОП «Тестування на вірусні гепатити B і C із використанням швидких тестів»: зразок

Зразок СОП допоможе впорядкувати процедуру і дотримати техніки безпеки під час визначення антитіл до вірусу гепатиту B та C в цільній крові, сироватці чи плазмі з метою діагностики гепатиту B та C
349

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді