Для партнерів, залучених до реагування у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки під час війни в Україні, була презентована Оперативна дорожня карта «Пріоритетні багатосекторні заходи із психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в Україні під час та після війни». Про це повідомили в МОЗ.
Пройти курс "Благодійна і гуманітарна допомога у медзакладі"
У презентації взяли участь голова Бюро ВООЗ в Україні д-р Ярно Хабіхт, заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак, заступниця міністра соціальної політики Уляна Токарєва, заступник міністра у справах ветеранів Євген Котик, координаторка із ПЗПСП Міжнародного медичного корпусу, співголова робочої групи з психічного здоров’я та психосоціальної підтримки Бландін Брюєр, представники міжнародних і громадських організацій, залучених до гуманітарного реагування у сфері психічного здоров’я в Україні. Презентація відбулася за підтримки ГО «Безбарʼєрність», модерувала захід виконавча директорка організації Оксана Збітнєва. Дорожню карту представили д-р Фамі Ханна, експерт штаб-квартири ВООЗ департаменту психічного здоров’я та психоактивних речовин, співголова Референтної групи Міжвідомчого постійного комітету із психічного здоров’я та психосоціальної підтримки та Аліса Ладик-Бризгалова, керівниця програми психічного здоров'я у Бюро ВООЗ в Україні.
У МОЗ зазначають: ця дорожня карта дозволить швидко реагувати на виклики «тут і зараз». У ній визначено пріоритети, на які мають орієнтуватися всі, хто працює в сфері психічного здоров’я в умовах гуманітарної кризи.