Яким буде функціонал електронної системи БПР, що запрацює у 2023 році: роз'яснення МОЗ

Про ключовий функціонал майбутньої системи БПР та про умови її роботи в перехідному періоді розповіли в МОЗ

likar.jpg

У МОЗ представили зареєстрованим провайдерам безперервного професійного розвитку (БПР) функціональні можливості та плани щодо впровадження нової електронної системи БПР працівників галузі охорони здоров’я. Понад 210 учасників заходу дізнались про ключовий функціонал майбутньої системи та умови роботи в перехідному періоді.

Чи подавати особисті освітні портфоліо, якщо атестацію під час воєнного стану призупинено

Електронна система БПР є складовою частиною загальної системи безперервного професійного розвитку медичних працівників. Вона покликана забезпечити прозорий механізм реєстрації провайдерів і заходів  БПР, які відповідають вимогам МОЗ.

Функціонал першого етапу запуску електронної системи БПР включає можливості:

  • електронної реєстрації провайдерів та заходів БПР;
  • подання апеляції стосовно відмови у реєстрації.

МОЗ планує запустити систему на початку 2023 року. Перехідний період триватиме 2—3 місяці та передбачає можливість перереєстрації заходів та провайдерів, що були зареєстровані до запуску електронної системи. 

Нагадуємо, що МОЗ створює електронну систему БПР у партнерстві з проєктом USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я». На зустрічі з провайдерами БПР представники міністерства відповіли на їхні запитання і мають врахувати коментарі та пропозиції провайдерів щодо окремих аспектів реалізації БПР в Україні під час подальшої роботи і консультацій. 

Мета МОЗ — побудувати ефективну прозору систему БПР працівників галузі охорони здоров’я, яка буде задовольняти потреби всіх її учасників: провайдерів БПР, медичну спільноту, навчальні заклади та інших партнерів.

За матеріалом "Експертус Медзаклад"

Вища школа безперервного професійного розвитку: оберіть навчальну програму

Дайджест змін у медичному законодавстві за зиму

Статті за темою

Усі статті за темою

Система безперервного професійного розвитку для атестації медсестер в Україні

З'ясуйте, як працює система БПР для медсестер в Україні. Адже Уряд зобов’язав медсестер відвідувати заходи з визначеного переліку, щоб здобувати бали БПР та готувати особисте освітнє портфоліо
151443

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді