Особисте освітнє портфоліо лікаря: підготовка та заповнення під час воєнного стану
Особисте освітнє портфоліо щороку зобов’язані подавати на перевірку всі лікарі, які здійснюють професійну діяльність.
Особисте освітнє портфоліо: сервіс
Особисте освітнє портфоліо — це сукупність задокументованих відомостей щодо персональних досягнень, проходження періодів підвищення кваліфікації, неформальної та інформальної освіти фахівців у сфері охорони здоров’я у процесі безперервного професійного розвитку.
✅✅✅ Семінари та вебінари для медиків
Освітнє портфоліо лікаря: останні зміни
Форма особистого освітнього портфоліо (далі — ООП) визначена в додатку 2 до Порядку проведення атестації лікарів, затвердженому наказом МОЗ від 22.02.2019 № 446 (далі — Порядок № 446).
Лікарі мають подавати ООП до відділу кадрів щорічно до 1 березня поточного року за попередній рік. В ООП вказують відвідані освітні заходи, кількість отриманих балів безперервного професійного розвитку (далі — БПР) та надають копії підтверджувальних документів: дипломів, сертифікатів, посвідчень, програм конференцій тощо.
Облік балів веде лікар, засвідчує — керівник закладу охорони здоров’я. Лікарі, що зареєстровані як фізичні особи — підприємці та здійснюють медичну практику на підставі ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики за відповідною лікарською спеціальністю, обліковують бали самостійно. Якщо лікар звільнився і не працевлаштувався в поточному році, його портфоліо засвідчує керівник ЗОЗ за останнім місцем роботи.
Як користуватися сервісом «Особисте освітнє портфоліо»
Наші фахівці розробили сервіс, який допоможе створити зразкове портфоліо та автоматично порахує отримані бали.
За допомогою цього сервісу ви можете:
- одночасно створювати і вести портфоліо за кожною спеціальністю
- зберігати електронні версії старих портфоліо з можливістю редагування
- додавати нові портфоліо
Увага! Скористайтеся Сервісом, щоб скласти портфоліо ваших колег-лікарів. Кількість портфоліо, які можна вести одночасно, необмежена.
Заповнювати електронне портфоліо можна протягом року. Вносьте інформацію про професійні досягнення після кожного заходу, на якому підвищуєте кваліфікацію, редагуйте дані за потреби, а наприкінці атестаційного року роздрукуйте готовий документ.