Фахівці з аеромедичної евакуації будуть в кожному обласному центрі екстреної медицини — МОЗ

У Варшаві розпочалося навчання фахівців з аеромедичної евакуації. Поява таких спеціалістів в Україні сприятиме розбудові структур авіаційної служби медицини катастроф

gelikopter.jpg

Україна отримає фахівців з аеромедичної евакуації в кожному обласному центрі екстреної медицини. Про це повідомили в МОЗ.

ТЕСТ ⭐ Серцево-легенева реанімація

Навчання українських фахівців вже розпочалось та проходить у Варшаві. Викладачами стали медичні інструктори та інструктори з льотної підготовки польського Центру медичної авіаційної служби, які працюють і щоденно навчають свій персонал за стандартами ЄС, — повідомляють у МОЗ.

Курс пройдуть представники усіх обласних центрів екстреної медичної допомоги.

Навчання стало можливе завдяки домовленості першої леді України Олени Зеленської і першої леді Польщі Аґати Конгаузер-Дуди. Програму підтримують Прикордонна охорона Польщі, Державна пожежна служба Польщі, Фундація «Допомога полякам на Сході» та Товариство «Wspólnota Polska».

Раніше повідомлялося, що НСЗУ приймає пропозиції за напрямом екстреної медичної допомоги на 2023 рік.
 
За матеріалами соцмереж МОЗ

 

 

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечка невідкладної допомоги в ЗОЗ: нормативні документи, склад

Щоб якісно надавати невідкладну медичну допомогу, у кожному ЗОЗ має бути сформована аптечка з лікарськими засобами відповідно до груп невідкладних станів. Що має містити така аптечка, розповідаємо в статті
31460

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді