Пропозиції на укладання договорів від ЗОЗ первинки НСЗУ буде приймати до 24 грудня

UA RU
Надавачі первинної медичної допомоги, які планують укласти договір з НСЗУ на 2022 рік, мають подати пропозиції до 24 грудня. Хто не встигне — отримає другий шанс у січні, однак фінансування — лише з лютого. Про це під час пресбрифінгу заявила представниця пресслужби НСЗУ Христина Петрик

НСЗУ змінила термін подачі пропозицій на 2022 рік для первинки

НСЗУ продовжує приймати пропозиції від надавачів медичної допомоги на укладення договорів за Програмою медичних гарантій на 2022 рік. При цьому оновила терміни, коли пропозиції можуть подати заклади, які надають первинну медичну допомогу.

Програма медичних гарантій — 2022: вебінар

Раніше НСЗУ рекомендувала надавачам первинної медичної допомоги подати пропозиції до 24 січня 2022 року та обіцяла розглянути їх до 28 січня. Однак, згідно з останніми змінами, кінцевий термін подачі пропозицій змістився на місяць назад.

Тепер надавачі первинної медичної допомоги, які планують мати чинний договір з НСЗУ з 1 січня 2022 року, повинні подати свою пропозицію до 24 грудня 2021 року.

У січні НСЗУ ще раз оголосить про прийом пропозицій за напрямом первинної медичної допомоги. Це оголошення буде відкрите впродовж 2022 року. Однак якщо заклад охорони здоров’я подасть пропозицію в січні чи пізніше впродовж 2022 року, то договір набере чинності наступного місяця.

«Просимо не зволікати із подачею пропозицій, щоб вчасно укласти договір. Це дозволить безперебійно отримувати оплату від НСЗУ та надавати медичну допомогу пацієнтам», — закликала НСЗУ.

Нагадаємо, раніше НСЗУ роз’яснювала, як подати пропозицію на укладення договору за напрямом «Первинна медична допомога».

За матеріалами фейсбук-сторінки НСЗУ

 

 

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді