Набрав чинності Наказ МОЗ, яким внесено зміни до Положення про порядок проведення атестації лікарів

Після публікації у «Офіційному віснику України» з 26 лютого 2016 року набрав чинності Наказ Міністерства охорони здоров’я України «Про внесення змін до Положення про порядок проведення атестації лікарів» від 02.10.15 № 650.

Положення визначає механізм проведення атестації лікарів, яка проводиться з метою оцінки їх професійного рівня та складності виконуваних робіт, відповідності кваліфікаційним вимогам і посадовим обов’язкам. Це атестація на визначення знань і практичних навиків з присвоєнням (підтвердженням) звання «лікар-спеціаліст», на присвоєння кваліфікаційної категорії та атестація на підтвердження кваліфікаційної категорії.

Атестація на підтвердження кваліфікаційної категорії проводиться без співбесіди з лікарем на основі поданих документів.

Лікарі, які бажають пройти атестацію на підтвердження кваліфікаційної категорії, подають такі необхідні документи до атестаційної комісії не пізніше як за два місяці до початку її роботи:

  1. заява лікаря;
  2. звіт про професійну діяльність за останні три роки, затверджений керівником установи, в якій лікар працює (фізичні осіби підприємці, які одержали ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, звіт затверджують особисто);
  3. атестаційний листок;
  4. копії документів: диплома, трудової книжки, сертифіката лікаря-спеціаліста або посвідчення про наявність кваліфікаційної категорії, якщо таке було видано раніше;
  5. посвідчення про проходження курсів підвищення кваліфікації або свідоцтво про проведення іспиту зі спеціальності після закінчення передатестаційного циклу.

Місце проведення атестації лікарів-спеціалістів на підтвердження кваліфікаційної категорії зазначено в пунктах 6, 7 розділу І цього Положення.

Карпати-weekend для ТОПменеджерів медзакладів

Статті за темою

Усі статті за темою

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
8654

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді