Міністерство охорони здоров’я долучається до опрацювання єдиної редакції нового Закону «Про лікарські засоби»

У Міністерстві охорони здоров’я відбулося засідання робочої групи з питань дерегуляції фармринку. Окрім запланованого порядку денного, учасники обговорили ситуацію щодо нової редакції Закону України «Про лікарські засоби»

У Міністерстві охорони здоров’я відбулося засідання робочої групи з питань дерегуляції фармринку під головуванням Першого заступника Міністра охорони здоров’я України Олександри ПАВЛЕНКО. Окрім запланованого порядку денного, учасники обговорили ситуацію щодо нової редакції Закону України «Про лікарські засоби».

Олександра ПАВЛЕНКО повідомила, що на сьогодні існують два альтернативних законопроекти, що стосуються нової редакції Закону «Про лікарські засоби»: від народного депутата Андрія ШИПКА та від народного депутата Олега МУСІЯ. Також можливе подання додаткових редакцій. Міністерство охорони здоров’я України як регуляторний орган і як профільне міністерство готове долучитися до їх обговорення та опрацювати єдину консолідовану редакцію в рамках робочої групи з питань дерегуляції фармринку, яка працює при Міністерстві охорони здоров’я. Редакція має бути підримана як представниками депутатського корпусу, так і Міністерством охорони здоров’я. Перший заступник Міністра охорони здоров’я також додала, що Міністерство готове надати свою платформу для обговорення задля ефективної розробки уніфікованої редакції, бо протягом року даний акт так і не був поставлений на порядок денний Комітету охорони здоров’я та є ризик, що документи ще будуть відкликатися, а деякі ще й не готові.

Запрошені представники від народного депутата Андрія ШИПКА, а також від Голови Комітету з питань охорони здоров’я ВРУ Ольги БОГОМОЛЕЦЬ, що були присутні під час засідання, висловилися за підтримку рішення про відновлення робочої групи. Законопроект Олега МУСІЯ, як було повідомлено, ще перебуває на доопрацюванні та узгодженні і ще не має готового тексту, який можна б було презентувати.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51222

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді