Ухвалено проект постанови "Про внесення змін у додатки 1 і 2 до
Порядку акредитації закладу охорони здоров'я", де йдеться про часткове скорочення переліку документів, які подаються разом з заявою про акредитацію. Дізнайтеся, про які саме документи йдеться!
З метою зменшення витрат мед. закладів на оформлення документів, що потрібні для процедури акредитації, та скорочення термінів проведення експертизи Міністерство охорони здоров’я нещодавно подало проект постанови про зменшення переліку документів, які подаються з заявою на первинному етапі перевірки відповідності.
Про повний перелік документів, які потрібні для акредитації закладу, читайте в актуальній статті: "Акредитація медичних закладів: перелік документів, критерії та стандарти проведення"
Як йдеться у супровідному листі постанови, не всі документи з цього переліку потрібні саме на початковому етапі встановлення відповідності стандартам акредитації.
Документи, які більше не потрібно буде додавати до заяви про акредитацію:
- висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи
- ліцензія на проведення господарської діяльності з медичної практики
- свідоцтво про проведення атестації лабораторії
- копії сертифікатів про акредитацію, які видавалися закладові раніше
Такі нововведення необхідні через зміни у законодавстві та реорганізацію. Наприклад, у зв’язку з набранням чинності закону «Про ліцензування видів господарської діяльності», паперовий носій для ліцензії на господарську діяльність з медичної практики не передбачений.
З'ясуйте, чи має свою специфіку акредитація стоматологічної клініки, кабінету? Чи обов'язкова акредитація стоматологічного закладу, як її правильно провести?
Отримати додаткові бали під час акредитації закладу головній медичній сестрі допоможе належним чином підготовлений план дій у разі виявлення пацієнтів з особливо небезпечними інфекціями
Процеси використання ліків під час акредитації медзакладу контролюють шляхом перевірки документації, внутрішніх наказів та роботи персоналу. Будьте у всеозброєнні та дізнайтеся, що саме потрібно підготувати, щоб успішно пройти акредитацію.
Скачайте алгоритм внутрішньовенного краплинного введення лікарських засобів, дізнайтеся про важливі правила техніки проведення процедури, а також перегляньте перелік оснащення для виконання маніпуляції дитині.
Санітарно-епідемічне благополуччя включає дуже багато точок контролю — документація, організація навчання персоналу, профілактичні заходи, тестування персоналу тощо. Ми систематизували все, що контролюють під час перевірки, щоб ви могли на 100% підготуватися.