Затверджено клінічний протокол «Дефіцит мієлопероксидази фагоцитів»

Міністерство охорони здоров’я наказом від 21.06.2016 № 609 затвердило Уніфікований клінічний протокол первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги «Дефіцит мієлопероксидази фагоцитів» (далі — Уніфікований протокол).

Основною метою впровадження Уніфікованого протоколу є створення єдиної комплексної та ефективної системи надання медичної допомоги пацієнтам із дефіцитом мієлопероксидази фагоцитів. На сьогодні ця імунодефіцитна хвороба є найпоширенішою патологією з-поміж відомих фагоцитарних імунодефіцитів людини. В Україні нині проживає щонайменше 23 тисячі осіб із цим захворюванням.

Уніфікований протокол створений для надання первинної, вторинної та третинної медичної допомоги. На думку розробників, впровадження цього протоколу в клінічну практику підвищить обізнаність лікарів з проблеми дефіциту мієлопероксидази фагоцитів і покращить якість надання медичної допомоги таким пацієнтам.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4697

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді