Затверджено клінічний протокол «Дефіцит мієлопероксидази фагоцитів»

Міністерство охорони здоров’я наказом від 21.06.2016 № 609 затвердило Уніфікований клінічний протокол первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги «Дефіцит мієлопероксидази фагоцитів» (далі — Уніфікований протокол).

Основною метою впровадження Уніфікованого протоколу є створення єдиної комплексної та ефективної системи надання медичної допомоги пацієнтам із дефіцитом мієлопероксидази фагоцитів. На сьогодні ця імунодефіцитна хвороба є найпоширенішою патологією з-поміж відомих фагоцитарних імунодефіцитів людини. В Україні нині проживає щонайменше 23 тисячі осіб із цим захворюванням.

Уніфікований протокол створений для надання первинної, вторинної та третинної медичної допомоги. На думку розробників, впровадження цього протоколу в клінічну практику підвищить обізнаність лікарів з проблеми дефіциту мієлопероксидази фагоцитів і покращить якість надання медичної допомоги таким пацієнтам.

Карпати-weekend для ТОПменеджерів медзакладів

Статті за темою

Усі статті за темою

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
8654

Кашлюк: симптоми, діагностика, профілактика

Зараз в Україні фіксують непоодинокі випадки кашлюку як у дітей, так і у дорослих. Приділіть увагу просвітницькій роботі серед пацієнтів щодо причин, лікування і профілактики цього захворювання
369

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді