Мотивація як чинник підвищення працездатності

Одним з головних компонентів підвищення працездатності є мотивація, яку вважають запорукою ефективної та успішної роботи. Вона дає змогу ліпше обслуговувати пацієнтів та дотримуватися лікувального процесу, збільшити обсяг виконуваної роботи.

Одним з головних компонентів підвищення працездатності є мотивація, яку вважають запорукою ефективної та успішної роботи.

Звичайно, бажання працювати впливає на результат виконуваної роботи, адже коли працівник має натхнення працювати, розвиватись як фахівець та приносити користь своїй організації — його коефіцієнт корисної дії зростає у декілька разів.

Мотивація працівників закладів охорони здоров’я ліпше обслуговувати пацієнтів та дотримуватися лікувального процесу, збільшити обсяг виконуваної роботи.

На варто забувати, що мотивація є поняттям індивідуальним, і для кожного працівника вона може бути різною. Наприклад, під мотивацією можна вважати фінансове заохочення, задоволення соціальних потреб, визнання колегами, діалог між керівництвом і персоналом тощо.

Більш детальну інформацію про мотивацію та компенсацію, систему винагород у закладі охорони здоров’я та визначення потреб працівників Ви зможете знайти у лютневому номері журналу «Довідник головної медичної сестри».

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
50737

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3462

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6949

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді