Мотивація як чинник підвищення працездатності

Одним з головних компонентів підвищення працездатності є мотивація, яку вважають запорукою ефективної та успішної роботи. Вона дає змогу ліпше обслуговувати пацієнтів та дотримуватися лікувального процесу, збільшити обсяг виконуваної роботи.

Одним з головних компонентів підвищення працездатності є мотивація, яку вважають запорукою ефективної та успішної роботи.

Звичайно, бажання працювати впливає на результат виконуваної роботи, адже коли працівник має натхнення працювати, розвиватись як фахівець та приносити користь своїй організації — його коефіцієнт корисної дії зростає у декілька разів.

Мотивація працівників закладів охорони здоров’я ліпше обслуговувати пацієнтів та дотримуватися лікувального процесу, збільшити обсяг виконуваної роботи.

На варто забувати, що мотивація є поняттям індивідуальним, і для кожного працівника вона може бути різною. Наприклад, під мотивацією можна вважати фінансове заохочення, задоволення соціальних потреб, визнання колегами, діалог між керівництвом і персоналом тощо.

Більш детальну інформацію про мотивацію та компенсацію, систему винагород у закладі охорони здоров’я та визначення потреб працівників Ви зможете знайти у лютневому номері журналу «Довідник головної медичної сестри».

До чого готуватися ЗОЗ після скасування Господарського кодексу

Статті за темою

Усі статті за темою

СОПи для медсестер: зразки

Зібрали СОПи для медсестер, які можуть знадобитися в щоденній роботі. Зокрема визначили й ті, що актуальні під час воєнного стану
223178

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Алгоритм стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
63406

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді