Мотивація як чинник підвищення працездатності

Одним з головних компонентів підвищення працездатності є мотивація, яку вважають запорукою ефективної та успішної роботи. Вона дає змогу ліпше обслуговувати пацієнтів та дотримуватися лікувального процесу, збільшити обсяг виконуваної роботи.

Одним з головних компонентів підвищення працездатності є мотивація, яку вважають запорукою ефективної та успішної роботи.

Звичайно, бажання працювати впливає на результат виконуваної роботи, адже коли працівник має натхнення працювати, розвиватись як фахівець та приносити користь своїй організації — його коефіцієнт корисної дії зростає у декілька разів.

Мотивація працівників закладів охорони здоров’я ліпше обслуговувати пацієнтів та дотримуватися лікувального процесу, збільшити обсяг виконуваної роботи.

На варто забувати, що мотивація є поняттям індивідуальним, і для кожного працівника вона може бути різною. Наприклад, під мотивацією можна вважати фінансове заохочення, задоволення соціальних потреб, визнання колегами, діалог між керівництвом і персоналом тощо.

Більш детальну інформацію про мотивацію та компенсацію, систему винагород у закладі охорони здоров’я та визначення потреб працівників Ви зможете знайти у лютневому номері журналу «Довідник головної медичної сестри».

Атестація медичних працівників — 2025

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

18 листопада розпочинається Всесвітній тиждень обізнаності про антибіотики. З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію та як мінімізувати ризики для пацієнта
128850

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
10326

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді