У Києві вперше відбувся тренінг з ефективних стратегічних комунікацій

9–10 липня 2013 року в Києві у межах проекту «Нове життя» відбувся тренінг з підвищення навичок ефективних стратегічних комунікацій у медичній сфері. Головна мета проекту — налагодження діалогу, комунікації з громадськістю, як елементу реформи системи охорони здоров’я.

9–10 липня 2013 року в Києві у межах проекту «Нове життя» відбувся тренінг з підвищення навичок ефективних стратегічних комунікацій у медичній сфері. Захід було проведено на підтримку Проекту «Комунікації у сфері репродуктивного здоров’я та здоров’я матері і дитини».

Організаторами виступили Швейцарська агенція розвитку та співробітництва і Представництво дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

На тренінгу були присутні не лише урядовці та посадові особи, а і велика кількість практикуючих лікарів широкого спектру: представники департаментів охорони здоров’я, лікарі перинатальних центрів, сімейні лікарі, акушери-гінекологи жіночих консультацій.

Окрім цього були присутні представники пілотних регіонів проекту, а саме гості з Івано-Франківської, Рівненської, Житомирської областей та АР Крим. Гостям було запропоновано взяти участь одночасно у розгляді та доповненні експериментальних комунікативних стратегій, розробці презентацій та визначенні їхніх цільових аудиторій.

Тренери, запрошені для проведення заходу, представили учасникам подальші можливі кроки планування комунікації щодо впровадження і поширення проекту, розробки інформаційних матеріалів, покликаних допомогти у побудові комунікативних стратегій, та назвали деякі шляхи практичного застосування навичок, вмінь і теоретичних знань, здобутих на тренінгу.

Проект «Комунікації у сфері репродуктивного здоров’я і здоров’я матері і дитини» концентрується на інформаційно-освітній роботі з населенням з питань репродуктивного здоров’я і здоров’я матері і дитини. Також метою проекту є покращення знань і навичок медичних працівників з консультування пацієнтів щодо планування вагітності, безпечної вагітності тощо. Тобто налагодження діалогу, комунікації з громадськістю, як елементу реформи системи охорони здоров’я.

Керівник національного проекту «Нове життя» Віктор СІРМАН наголосив, що чоловіки  та жінки репродуктивного віку повинні дізнаватися, особливо від лікарів,  про права і послуги в сфері охорони репродуктивного здоров’я, користуватися ними і вести більш здоровий спосіб життя, зокрема, під час вагітності та періоду  розвитку дітей раннього віку.

Атестація медичних працівників — 2025

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

18 листопада розпочинається Всесвітній тиждень обізнаності про антибіотики. З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію та як мінімізувати ризики для пацієнта
128862

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
10326

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді