У Києві вперше відбувся тренінг з ефективних стратегічних комунікацій

9–10 липня 2013 року в Києві у межах проекту «Нове життя» відбувся тренінг з підвищення навичок ефективних стратегічних комунікацій у медичній сфері. Головна мета проекту — налагодження діалогу, комунікації з громадськістю, як елементу реформи системи охорони здоров’я.

9–10 липня 2013 року в Києві у межах проекту «Нове життя» відбувся тренінг з підвищення навичок ефективних стратегічних комунікацій у медичній сфері. Захід було проведено на підтримку Проекту «Комунікації у сфері репродуктивного здоров’я та здоров’я матері і дитини».

Організаторами виступили Швейцарська агенція розвитку та співробітництва і Представництво дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

На тренінгу були присутні не лише урядовці та посадові особи, а і велика кількість практикуючих лікарів широкого спектру: представники департаментів охорони здоров’я, лікарі перинатальних центрів, сімейні лікарі, акушери-гінекологи жіночих консультацій.

Окрім цього були присутні представники пілотних регіонів проекту, а саме гості з Івано-Франківської, Рівненської, Житомирської областей та АР Крим. Гостям було запропоновано взяти участь одночасно у розгляді та доповненні експериментальних комунікативних стратегій, розробці презентацій та визначенні їхніх цільових аудиторій.

Тренери, запрошені для проведення заходу, представили учасникам подальші можливі кроки планування комунікації щодо впровадження і поширення проекту, розробки інформаційних матеріалів, покликаних допомогти у побудові комунікативних стратегій, та назвали деякі шляхи практичного застосування навичок, вмінь і теоретичних знань, здобутих на тренінгу.

Проект «Комунікації у сфері репродуктивного здоров’я і здоров’я матері і дитини» концентрується на інформаційно-освітній роботі з населенням з питань репродуктивного здоров’я і здоров’я матері і дитини. Також метою проекту є покращення знань і навичок медичних працівників з консультування пацієнтів щодо планування вагітності, безпечної вагітності тощо. Тобто налагодження діалогу, комунікації з громадськістю, як елементу реформи системи охорони здоров’я.

Керівник національного проекту «Нове життя» Віктор СІРМАН наголосив, що чоловіки  та жінки репродуктивного віку повинні дізнаватися, особливо від лікарів,  про права і послуги в сфері охорони репродуктивного здоров’я, користуватися ними і вести більш здоровий спосіб життя, зокрема, під час вагітності та періоду  розвитку дітей раннього віку.

До чого готуватися ЗОЗ після скасування Господарського кодексу

Статті за темою

Усі статті за темою

Алгоритми визначення групи крові

Скачайте алгоритми визначення групи крові. Докладні інструкції враховують необхідне обладнання, документацію та правила техніки безпеки
103388

СОПи для медсестер: зразки

Зібрали СОПи для медсестер, які можуть знадобитися в щоденній роботі. Зокрема визначили й ті, що актуальні під час воєнного стану
224129

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Алгоритм стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
63500

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді