ООН рекомендуватиме український досвід боротьби з ВІЛ/СНІД іншим країнам

Український позитивний досвід у боротьбі проти соціально небезпечних захворювань буде використовуватись на територіях країн Східної Європи, Азіатського регіону та Африки.

24 жовтня 2013 року відбулась зустріч заступника Генерального секретаря Організації об’єднаних націй (ООН), виконавчого директора Об’єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІДу (UNAIDS) Мішеля СІТІБЕ з Міністром охорони здоров’я України Раїсою БОГАТИРЬОВОЮ. 

«Україна є першою країною в Європі, яка здійснює суворий контроль за епідемічною ситуацією і має чітку стратегію розширення доступу до лікування. Сьогодні ми є свідками суттєвого зниження рівня захворюваності на СНІД та туберкульоз, адже постійно збільшується кількість пацієнтів, які отримують необхідне лікування. Тому маємо всі підстави до 2015 року оголосити Україну державою, в якій народжуються неінфіковані діти», — зазначив заступник Генерального секретаря ООН.

Окрім цього Мішель СІТІБЕ зазначив, що  український позитивний досвід у боротьбі проти соціально небезпечних захворювань буде використовуватись на територіях країн Східної Європи, Азіатського регіону та Африки. 

Раїса БОГАТИРЬОВА зауважила, що українська сторона, в свою чергу, налаштована на реалізацію свого потенціалу знань в цих країнах, тому пропонує розробити чіткий план взаємодії з відповідальними особами і діяти на перспективу.

 

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6246

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
22041

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4789

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді