На колегії Міністерства охорони здоров’я України прийнято рішення про подальший розвиток медичної допомоги дітям та матерям

Серед пріоритетних напрямків подальшої діяльності — забезпечення потреб закладів охорони здоров’я якісними лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

Засідання розширеної колегії Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ), яке відбулася в Полтаві, було присвячено питанню розвитку медичної допомоги дітям та матерям.

Рішенням колегії роботу МОЗ та структурних підрозділів з питань охорони здоров’я АР Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій щодо формування та забезпечення реалізації державної політики з питань охорони здоров’я матерів та дітей визнано задовільною та такою, що потребує подальшого удосконалення.

Серед пріоритетних напрямків подальшої діяльності в цьому напрямку — забезпечення потреб закладів охорони здоров’я якісними лікарськими засобами та виробами медичного призначення в рамках бюджетного фінансування галузі, впровадження регіоналізації перинатальної допомоги та Національного проекту «Нове життя — нова якість охорони материнства та дитинства».

Планується також завершити реорганізацію та модернізацію будинків дитини системи охорони здоров’я.

Учасники заходу наголосили на необхідності подальшого розвитку стратегій «Кращі практики для дитини». Йдеться про впровадження в практику, передусім на первинній ланці, стратегій інтегрованого ведення хвороб дитячого віку, практик безпечного материнства, практик з планування сім’ї та виховання у населення культури репродуктивного здоров’я.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51221

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді