Європейський підхід лікування пацієнтів з гострим інфарктом міокарда

В медичну практику введено Уніфікований клінічний протокол з надання екстреної, первинної, спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги та медичної реабілітації «Гострий коронарний синдром з елевацією сегмента ST».

В медичну практику введено Уніфікований клінічний протокол з надання екстреної, первинної, спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги та медичної реабілітації «Гострий коронарний синдром з елевацією сегмента ST». Це регламентується наказом Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги при гострому коронарному синдромі з елевацією сегмента ST» від 02.07.2014 № 455.

Протокол базується на принципах «доказової медицини», згідно якого змінюється системний підхід у наданні допомоги пацієнтам з гострим інфарктом міокарда.

Документ розроблений на основі постанови  «Гострий інфаркт міокарда з елевацією сегмента ST». Основна мета протоколу — створення послідовного та ефективного лікування хворого як на догоспітальному етапі, так і в стаціонарі.

Також розроблений алгоритм спрямування пацієнта з гострим коронарним синдромом в міській та сільській місцевостях, дій сімейних лікарів, екстреної медичної допомоги та відділень інтенсивної кардіологічної допомоги,  хірургів, реабілітологів.

Нагадаємо, що впровадження Уніфікованого клінічного протоколу у практику, позначиться на зниженні рівня смертності та ускладнень захворювань до європейських показників. Сприятиме розвитку і впровадженню високотехнологічних методів лікування та медичної реабілітації у клінічну практику,  шляхом розробки в закладах охорони здоров’я локальних протоколів медичної допомоги.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119617

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді