Пацієнт перебуває на стаціонарному лікуванні, але відмовляється від лікарняного. Чи має лікар право в такому разі не формувати медичний висновок про тимчасову непрацездатність, а пацієнт виконувати свої професійні обов’язки?
Чи відрізняється процедура отримання листка непрацездатності для працівників-медиків державної установи, зокрема центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф?
Чому лікарняний лист потрібно відкривати в стаціонарі не після завершення лікування, як раніше, а коли надійшов хворий? Як лікуючий лікар може знати наперед термін лікування хворого? Як продовжувати листок непрацездатності, якщо пацієнт потребує подальшого лікування після виписки зі стаціонару?
Як видавати листки непрацездатності контактним особам із хворими на COVID-19, які вже отримали дві дози вакцини?
Як працювати з медичним висновком про тимчасову непрацездатність (далі — МВТН), якщо пацієнт виписався зі стаціонару раніше?
Коли можна продовжити медичний висновок про тимчасову непрацездатність (далі — МВТН) при патологічних пологах: тільки в останній день первинного МВТН чи й тоді, коли жінка звернулася до лікаря після пологів? І хто має право продовжити такий МВТН: лікар пологового відділення, де відбулися патологічні пологи, чи лікар, який спостерігає жінку з приводу вагітності та пологів?
Який порядок видавачі медичних довідок довільної форми?
На який строк лікар може сформувати медичний висновок про тимчасову непрацездатність?
Як організувати роботу ЛКК: склад, графік засідань, документація
Чи відрізняється склад, повноваження й організація роботи лікарсько-консультативної комісії у приватному та комунальному закладах охорони здоров’я?