Атестація лікаря-стоматолога за кількома спеціальностями

705
Автор
шеф-редактор Експертус Кадри

Запитання

Приватний медичний заклад працевлаштовує лікаря-стоматолога, який має кілька сертифікатів із загальної стоматології, хірургії та ортопедії. Як правильно оформити на роботу лікаря, щоб він міг атестуватися за всіма спеціальностями?

Відповідь

Курс для керівника стоматології: СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО ⭐

До атестації особа має обіймати в ЗОЗ лікарську посаду, що відповідає певній спеціальності, або здійснювати медичну практику за певною спеціальністю (абз. 2 п.1 розд. ІІ Порядку проведення атестації лікарів, затвердженого наказом МОЗ від 22.02.2019 № 446, далі — Порядок). Якщо лікар атестується за кількома спеціальностями, він повинен здійснювати практичну діяльність за кожною з них.

Лікар має надати атестаційній комісії копії:

  • диплома
  • трудової книжки
  • сертифіката лікаря-спеціаліста

Це визначає п.2 розд. IV Порядка.

Тобто якщо лікар має кілька спеціальностей, то щоб була можлива атестація за двома спеціальностями і більше, він повинен працювати за кожною окремо. Для цього оформте роботу за сумісництвом та зробіть відповідний запас у трудовій книжці працівника.  

 

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Маркетингова політика стоматологічного закладу: що врахувати

Затвердьте маркетингову політику вашого стоматологічного закладу, щоб із хаосу зробити порядок, а з креативу — чіткий алгоритм дій. Як це зробити, розповідаємо в статті. Також подаємо приклад маркетингової програми стоматологічної клініки
1603

Акредитація стоматологічного кабінету, клініки

Експерт на конкретному прикладі роз'яснив, як відбувається акредитація стоматологічних закладів. З'ясуйте, чи має свою специфіку акредитація стоматологічної клініки, чи обов'язкова вона, за якими стандартами оцінюють стоматологію
4913