Посадова інструкція медичної сестри стаціонару: візування та затвердження

1396

Запитання

Хто має право затверджувати посадову інструкцію медичної сестри стаціонару?

Відповідь

В будь-якому закладі охорони здоров’я посадову інструкцію медичної  сестри стаціонару повинен затверджувати  головний лікар або директор підприємства (наприклад, у разі приватного медичного центру). Якщо такі повноваження  делеговано заступнику головного лікаря з кадрових питань, підтверджувати це має відповідний наказ з основної діяльності.

Посадова інструкція медичної сестри стаціонару: візування та затвердження  Читайте: "Заступник головного лікаря з медсестринства: завдання та обов’язки"

В день затвердження та підписання посадової інструкції (у даному випадку – посадової інструкції медичної сестри стаціонару) потрібно їх зареєструвати в Журналі внутрішніх документів. Реєстрація надає документу юридичної сили та підтверджує його чинність. 

Посадова інструкція медичної сестри стаціонару: візування та затвердження Посадову інструкцію медичної сестри стаціонару можна переглянути ТУТ

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Лікар-уролог: посадова інструкція

2 жовтня святкуємо День уролога. Завантажте посадову інструкцію лікаря-уролога й адаптуйте документ до свого медичного закладу
4278