Тривалість робочого дня за сумісництвом

370

Запитання

Особа працює завідувачем структурного підрозділу протитуберкульозного диспансеру на 1,0 ставку і поєднує 0,5 ставки асистента на кафедрі медичного університету (педагогічна робота, але не з погодинною оплатою). Чи може вона поєднувати 0,25 ставки в стаціонарі з роботою в нічний час і вихідні дні?

Відповідь

Тривалість роботи за сумісництвом не може перевищувати чотирьох годин на день і повного робочого дня у вихідний день. Загальна тривалість роботи за сумісництвом протягом місяця не має перевищувати половини місячної норми робочого часу (п. 2 постанови Кабінету Міністрів України від 03.04.1993 № 245 «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій»).

Тривалість робочого дня за сумісництвомЧитайте: "Електронний облік лікарських засобів та медичних виробів: приклад локального наказу"

Тому завідувач структурного підрозділу не може працювати за декількома місцями роботи за сумісництвом більше ніж на 0,5 ставки, якщо норма тривалості роботи за сумісництвом перевищуватиме половину місячної норми робочого часу.

Рішення: виконання робіт, що не є сумісництвом та затверджені у переліку до Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, затвердженого спільним наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України від 28.06.1993 № 43.

Зокрема, йдеться про виконання обов'язків медичного консультанта установ охорони здоров'я обсягом не більш як 12 годин на місяць з разовою оплатою праці.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як вести облік та оплачувати роботу працівників ЗОЗ в умовах воєнного стану

Експерт пояснює, як нараховувати зарплату працівникам, які призвані на військову службу, пішли в тероборону чи працюють дистанційно, як табелювати відсутність працівників та як діяти, якщо підприємство чи частина його підрозділів не працюють
7160

Норми робочого часу: складаємо графік роботи медиків на 2022 рік

Надворі осінь, а ми вже розрахували для вас баланс робочого часу на 2022 рік. Складіть графіки роботи працівників на наступний рік та дізнайтеся, на які канікули розраховувати, аби спланувати відпустки
98532