Підсумований облік робочого часу медпрацівників — доплати

451

Запитання

Обліковий період за підсумованого обліку робочого часу — квартал. За перший місяць працівник виконав місячну норму праці, та його зарплата за цю норму — нижча від мінімальної. Чи потрібно доплачувати до рівня мінімальної зарплати щомісяця одночасно з виплатою заробітної плати?

Відповідь

Мінімальна заробітна плата з 1 січня 2017 року становить 3200 грн (ст. 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» від 21.12.2016 № 1801-VIII).

Розмір посадового окладу (тарифної ставки) працівника I тарифного розряду уряд встановив на рівні прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 1 січня календарного року (постанова КМУ «Про оплату праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 28.12.2016 № 1037). Тобто з 01.01.2017 розмір посадового окладу (тарифної ставки) працівника I тарифного розряду становить 1600 грн. Щоб визначити посадові оклади решти працівників, 1600 грн множимо на відповідний тарифний коефіцієнт.

Підсумований облік робочого часу медпрацівників — доплатиЧитайте: "Ответственность медицинских работников: виды, причины наступления"

 

Якщо нарахована зарплата працівника, який виконав місячну норму праці, нижча за встановлений мінімум, йому необхідно доплачувати до рівня мінімальної заробітної плати щомісяця одночасно з виплатою заробітної плати.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки медичних працівників

Відпустки медичних працівників через професійні особливості викликають багато запитань у відділу кадрів медичного закладу. Розкажемо, як правильно надати відпустку та які документи оформити
91700

Графік відпусток медпрацівників — 2024: як скласти

У гарячий весняно-літній період використовуйте складений заздалегідь графік відпусток медичних працівників на 2024 рік. Важливо, щоб кожен структурний підрозділ медзакладу безперебійно працював впродовж року
32800