Транспортування наркотичних лікарських засобів - окремий вид господарської діяльності?

332

Запитання

Що робити у разі необхідності змінити види господарської діяльності. Наприклад, у ліцензії зазначено, що заклад здійснює такі види господарської діяльності: зберігання, використання наркотичних засобів. При цьому компанія, яка забезпечувала перевезення наркотичних засобів, із певних причин відмовилася обслуговувати заклад (збанкрутувала тощо).

Відповідь

Іноді керівники намагаються самотужки розв’язати таку ситуацію, тобто забезпечують транспортування та перевезення підконтрольних речовин на санітарному автотранспорті закладу. Проте це окремий вид господарської діяльності, на який необхідно отримати ліцензію.

У разі наміру ліцензіата розширити провадження виду господарської діяльності (наприклад перевезенням), що підлягає ліцензуванню, він додатково подає до органу ліцензування заяву про розширення провадження такого виду господарської діяльності. В ній ліцензіат зазначає вид господарської діяльності, до якого він має намір розширити свою діяльність.

Транспортування наркотичних лікарських засобів - окремий вид господарської діяльності?Читайте: Охрана труда в медицине: инструктажи"

 

Заява про розширення провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, вважається заявою про отримання ліцензії в частині, на яку ліцензіат має намір розширити свою діяльність, та розглядається органом ліцензування за аналогією з порядком розгляду заяви про отримання ліцензії.

Плата за надання ліцензії в частині, на яку ліцензіат має намір розширити свою діяльність, справляється як за отримання нової ліцензії.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Електронний рецепт: як виписувати

З 1 квітня 2023 року відпуск всіх рецептурних ліків в Україні має здійснюватися за електронним рецептом. Читайте, як виписати електронний рецепт та як пацієнту отримувати по ньому ліки в аптеці
98111

Програма реімбурсації «Доступні ліки — 2024»

З'ясуйте, що передбачатиме програма «Доступні ліки» в Україні у 2024 році, який буде повний перелік доступних ліків та як ЗОЗ долучитися до програми. Скачайте актуальні Реєстри лікарських засобів і медичних виробів, які підлягають реімбурсації
1613

Зразок наказу про призначення уповноваженої особи, відповідальної за контроль якості лікарських засобів

Скачайте зразок наказу про призначення уповноваженої особи, відповідальної за контроль якості лікарських засобів, та дізнайтеся, як визначити основні обов’язки уповноваженої особи
9039