Як зберігати перев'язувальні матеріали

2390

Запитання

Як зберігати перев'язувальні матеріали?

Відповідь

Перев'язувальні матеріали зберігають в шафах, на полицях в чистих ящиках, внутрішня поверхня яких пофарбована світлою масляною фарбою. Приміщення повинно добре провітрюватися, бути сухим.

Шафу для зберігання обробляють 0,2% розчином хлораміну чи хлорним вапном. 
Стерильний перев'язувальний матеріал зберігають в оригінальній упаковці, проте зберігати бинти у вже розпакованій упаковці заборонено. Нестерильні матеріали зберігають на стелажах і піддонах, загорнувши в щільний папір або мішках. 

Як зберігати перевязувальні матеріалиЧитайте: "Вимоги до зберігання лікарських засобів у закладі охорони здоров’я"

Допоміжні матеріали длня перев'язування зберігають в оригінальній упаковці у спеціально відведених для цього шафах в сухих, провітрюваних приміщеннях. Якщо ж упаковку відкрили або пошкодили, матеріали зберігають в клунках з крафтового паперу, поліетиленнових чи паперових пакетах. 

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Інвентаризація ліків і медвиробів у КНП

З’ясуйте порядок проведення інвентаризації лікарських засобів і медичних виробів у КНП. Хто проводить? Що і як інвентаризувати? Як оформлювати результати інвентаризації медикаментів?
5854

Облік та списання бактерицидних ламп: документи й інструкція

Дізнайтеся, за якими формами обліковувати та списувати бактерицидні лампи, які дані обов’язково вказати в цих документах, як розрахувати показник загального утворення відходів та найвигідніше утилізувати відпрацьовані бактерицидні лампи
12963