Облік прекурсорів, які є на балансі, проте не використовуються

447

Запитання

Чи потрібно вести облік прекурсорів, які є на балансі, проте не використовуються?

Відповідь

Є заклади, в яких не обліковують прекурсори, наприклад перманганат калію. Його вилучили з аптечок для надання невідкладної допомоги у разі аварійної ситуації і зняли з обліку. Проте обліковувати прекурсори потрібно до тих пір, коли ви його не використаєте або знищите. Так, препарат обов’язково має бути відображений в журналах обліку, у балансах, інвентаризаційних описах та звітах.

Облік прекурсорів, які є на балансі, проте не використовуютьсяЧитайте: "Медицинские информационные системы: преимущества и пошаговое внедрение"

Прекурсори обліковують у Журналі обліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, препаратів (лікарських засобів), що містять наркотичні засоби, психотропні речовини, включені до таблиць II і III переліку, та (або) прекурсори, включені до таблиці IV переліку, в кількості, що перевищує гранично допустиму, приклад оформлення якого наведено у додатку 5 до Постанови № 589.

Актуальне в журналі «Управління закладом охорони здоров'я»:

Готуємося до перевірок пожежної безпеки за оновленими правилами

За розпорядженням Кабміну представники ДСНС до кінця цього року позапланово перевірятимуть стан техногенної і пожежної безпеки. Яких заходів необхідно вжити керівнику закладу охорони здоров’я, щоб підготуватися до перевірки, — дізнайтеся зі статті

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Ліцензія на наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори: оновлений перелік документів

Щоб отримати ліцензію на провадження господарської діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, подайте відповідну заяву до органу ліцензування. Які документи додати до заяви та хто видає ліцензію на прекурсори, пояснюємо в статті
24016