Апарати призначені для дорослих і дітей із різними ступенями втрати слуху — від легкої до важкої. Тому МОЗ закупило шість різних моделей апаратів. Так, кожен пацієнт отримає пристрій, який найкраще відповідає його потребам.
Загальна вартість договору становить 105,93 млн грн при очікуваній вартості у 150,65 млн грн. Завдяки ефективній роботі з ринком та якісній комунікації з постачальниками міністерство заощадило близько 45 млн грн (29,7% доведеного бюджету). До кінця 2024 року першу партію слухових апаратів (4293 шт.) МОЗ розподілить між закладами охорони здоров’я відповідно до актуальних потреб.
За словами міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка, цьогоріч МОЗ вперше централізовано закуповує слухові апарати. Українці частіше потребують слухопротезування, тому важливо забезпечити таку можливість, адже від цього напряму залежить якість життя.
Компанія Oticon — лідер у сфері наукових досліджень в аудіології та виробництві інноваційних слухових апаратів. Вони сертифіковані для використання в Україні та мають низку переваг, серед яких:
- висока якість звуку;
- сучасні технології;
- бездротове підключення;
- довговічність;
- зручність використання.
Раніше МОЗ увів у дослідну експлуатацію програмне забезпечення Єдиного веб-порталу вакансій у ЗОЗ.
За матеріалами МОЗ