Як оскаржити рішення МСЕК: роз'яснення МОЗ

У МОЗ пояснили алгоритм і строки оскарження рішення МСЕК під час дії воєнного стану

Як оскаржити рішення МСЕК: роз'яснення МОЗ

У МОЗ нагадали: на період дії воєнного стану на території України процедура проведення медико-соціальної експертизи значно спрощена. Але що робити, якщо є потреба оскаржити рішення МСЕК?

Як налагодити клієнтський сервіс в медзакладі

У МОЗ повідомляють:

"Оскаржити рішення комісії можливо протягом одного місяця. Для цього необхідно звернутися до самої комісії, або до центральної чи обласної комісії з письмовою заявою. Де буде проведений повторний огляд і винесене нове рішення. Це рішення можна оскаржити у центральній МСЕК МОЗ України. У складних випадках центральна медико-соціальна експертна комісія МОЗ, обласна, центральна міська комісія та МОЗ можуть направляти осіб, які звертаються для встановлення інвалідності, для проведення медико-соціального експертного обстеження до клініки Українського державного науково-дослідного інституту медико-соціальних проблем інвалідності (м. Дніпро) та Науково-дослідного інституту реабілітації інвалідів (м. Вінниця)".

Крім того, рішення комісій усіх рівнів можна оскаржити в суді. 

Якщо на вашу думку під час проходження МСЕК порушують ваші права, звертайтеся телефоном на «гарячу лінію» МОЗ: 0 800 60 20 19.

Раніше у МОЗ розповіли про подробиці реформування системи МСЕК в Україні.

За матеріалами сайту МОЗ

Атестація медичних працівників — 2025

Статті за темою

Усі статті за темою

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
10232

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
58373

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді