Телемедицина в Україні: з початку повномасштабної війни в Україні розпочато 7 масштабних проєктів

У МОЗ розповіли, як розвивається телемедицина в Україні та чому вона така важлива в умовах війни

telemeducuna.jpg

Про те, як розвивається телемедицина в нашій державі, та чому це так важливо в умовах повномасштабного вторгнення росії, розповіли в МОЗ.

Як працювати з електронними направленнями

Телемедицина дуже актуальна в чинних українських реаліях — наголошують в МОЗ. Адже наразі у багатьох українців, особливо на прифронтових та деокупованих територіях, немає доступу до кваліфікованої медичної допомоги в офлайн-форматі. Тож на допомогу приходять телемедичні консультування.

МОЗ повідомляє:

"З початку повномасштабної війни в Україні розпочато 7 масштабних проєктів з впровадження телемедичної допомоги, які було успішно інтегровано в роботу медичних закладів. На разі заклади охорони здоров'я вже отримали 5 телемедичних платформ, 326 телемедичних пристроїв, відповідне програмне забезпечення та ліцензії на суму понад 1,5 млн доларів. Сервіси телемедичної допомоги наразі інтегровані у 200 українських закладах охорони здоров'я, проведено близько 600 навчальних сесій та здійснено понад 1000 телеконсультацій".

Раніше повідомлялося, що українські медики консультуються з іноземними колегами за допомогою телемедичних платформ.

За матеріалами соцмереж МОЗ

 

Атестація медичних працівників — 2025

Статті за темою

Усі статті за темою

Упровадження телемедицини в ЗОЗ: алгоритм

Скачайте та використовуйте в роботі алгоритм упровадження телемедицини в медзакладі. Документ допоможе визначити, які послуги можна надавати дистанційно
50

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді