МОЗ спільно з партнерами готує до запуску пілотний проєкт консультативної взаємодії між медзакладами, які приймають пацієнтів із вибухо-вогнепальними пораненнями, та консультативними медичними центрами вищого рівня.
Що робити, якщо виявили вибухонебезпечний предмет
«Таке рішення допоможе забезпечити постійний доступ медпрацівників до висококваліфікованих медичних консультацій у тих регіонах, де йдуть активні бойові дії», — сказала заступниця міністра охорони здоровʼя Марія Карчевич.
Лікарі зможуть:
- отримати доступ до спеціального сервісу
- заповнити форму з деталями звернення
- отримати відеоконсультацію фахівця високоспеціалізованого ЗОЗ
- провести лікарський консиліум тощо задля підтримки свого клінічного рішення
Пілотний проєкт із телеконсультування впроваджується в рамках телемедичного напряму, який реалізує МОЗ спільно з ДП «Електронне здоровʼя» та проєктом USAID «Сталий розвиток національних систем охорони здоров’я».
Робоча група продовжує працювати над розбудовою повноцінної телемедичної платформи в Україні задля імплементації сучасних високотехнологічних цифрових рішень для тих, хто сьогодні цього потребує.
Раніше ми анонсували навчальну програму для керівників медзакладів «Як розпоряджатися благодійною і гуманітарною допомогою».
За матеріалами сайту МОЗ
⭐ Як оформлювати та обліковувати благодійні внески ⭐ Чи можна виплатити зарплату за рахунок благодійних внесків ⭐ Як отримувати й використовувати гуманітарну допомогу ⭐ Яка відповідальність за нецільове використання гуманітарної допомоги ⭐ Як медзаклади забезпечують гуманітарною допомогою під час війни