Захист від COVID-19 працівників екстреної медичної допомоги: інформація від МОЗ

UA RU
Уже перша хвиля вакцинації проти COVID-19 охоплює працівників екстреної медичної допомоги. МОЗ також поступово збільшує фінансування екстреної медицини. Про ці та інші заходи під час онлайн-конференції «Вакцинація від COVID-19 як передумова спроможності медичної системи. COVID-19 і екстрена медична допомога в Україні» повідомила перша заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Садов’як

ТЕСТ ⚡ Вакцинація від COVID-19

Щоб забезпечити безперебійне надання екстреної медичної допомоги, важливо максимально захистити кожного медичного працівника, наголосила заступниця міністра. Тож МОЗ передбачив щеплення медиків вже під час першого етапу вакцинації. Також розпочали поступово та стабільно підвищувати фінансування екстреної медицини, щоб покращити умови праці лікарів та забезпечити їм гідну оплату праці.

У МОЗ розповіли, як захищають працівників екстреної медичної допомоги

✅✅✅ Як впроваджувати нові клінічні протоколи з екстреної медицини

«Екстрена медична допомога сьогодні — це ключова ланка медицини. Від того наскільки якісно та оперативно вона буде надана, залежить життя пацієнтів. Працівники екстреної медичної допомоги сьогодні перебувають на передовій боротьби із коронавірусною хворобою. Вся система несе велике навантаження, та ми робимо все можливе, аби допомогу надавали безперебійно всім людям, які її потребують. Для цього найперше маємо захистити наших медиків», — зазначила Ірина Садов’як.

Також перша заступниця міністра розповіла, що МОЗ розпочало оновлювати спеціалізований автопарк для екстреної медичної допомоги. 2020 року централізовано закупили понад 400 машин. Ще шість машин отримали Центри екстреної медичної допомоги в межах Програми медичних гарантій. Закупівлі санітарного транспорту заплановані й на цей рік.

Фахівці МОЗ разом з експертами галузі розробляють та актуалізують протоколи надання допомоги відповідно до сучасних результатів досліджень. За деякими нозологіями вже розробили і маршрути пацієнта.

Нагадаємо, раніше Максима Степанова обурило нецільове використання «зарплатних» коштів: «Обкрадати наших лікарів неприпустимо».

За матеріалами фейсбук-сторінки МОЗ

Карпати-weekend для ТОПменеджерів медзакладів

Статті за темою

Усі статті за темою

Гепатит С: профілактика зараження на робочому місці

28 липня відзначатимуть Усесвітній день боротьби з гепатитом. З’ясуйте, як організувати профілактику гепатиту С на робочому місці та вберегтися від зараження у разі контакту з інфікованим матеріалом
4880

Класифікація медичних відходів

З'ясуйте, до якої категорії належать медичні відходи. Дотримуйте вимог чинного законодавства та убезпечте заклад від поширення інфекцій, а себе — від відповідальності
115538

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
8654

Протиепідемічні заходи в разі виявлення пацієнта з підозрою на холеру: скачати СОП

Як дотримати протиепідемічних заходів і запобігти поширенню особливо небезпечної інфекціїї в ЗОЗ. Скачайте зразок оформлення СОП «Протиепідемічні заходи в разі виявлення пацієнта з підозрою на холеру»
11456

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді