Медична реформа: що чекає державну і приватну систему охорони здоров'я? Дискусії та конструктивні пропозиції на форумі керівників охорони здоров'я

Медична реформа є «болючим питанням» і хвилює як самих пацієнтів, так і вищу керівну ланку галузі охорони здоров'я. Переосмислити практику надання медичної допомоги і виробити дієві пропозиції, необхідні для реалізації реформи у сфері охорони здоров'я, експерти зможуть на спеціалізованому форумі, який об'єднає науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Організація і управління охороною здоров'я 2015» і Український конгрес «Приватна медицина»

Медична реформа є «болючим питанням» і хвилює як самих пацієнтів, так і вищу керівну ланку галузі охорони здоров'я. Переосмислити практику надання медичної допомоги і виробити дієві пропозиції, необхідні для реалізації реформи у сфері охорони здоров'я, експерти зможуть на спеціалізованому форумі, який об'єднає науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Організація і управління охороною здоров'я 2015» і Український конгрес «Приватна медицина».

Заходи відбудуться 20-22 жовтня 2015 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Київ, вул. Салютна, 2-Б, павільйон №3).

Події стануть головною платформою для обміну досвідом, конструктивного діалогу представників медичної спільноти, обговорення реалій практики надання медичної допомоги та знайомства з новими правилами за якими працюватиме державна і приватна медицина.

Участь у заходах візьмуть понад 1500 делегатів – керівники органів державної влади, керівники та спеціалісти обласних, міських, районних Департаментів охорони здоров'я, директори, головні лікарі медичних установ, власники і топ-менеджмент приватних медичних закладів. У програмі заплановано виступ понад 70 експертів. 

Невідкладна допомога галузі охорони здоров'я …

Ключовими темами конференції «Організація і управління охороною здоров'я 2015» будуть гостроактуальні сьогодні питання нових ліцензійних умов провадження медичної практики, державно-приватного партнерства, автономізації медичних установ, страхової медицини, менеджменту медичних закладів у контексті реформування галузі: фінансово-економічні та організаційно-правові механізми, кадрова політика.

Організатори: Національна академія медичних наук України, Національна медична академія імені П. Л. Шупика, Компанія LMT.

Офіційна підтримка: Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, Міністерства охорони здоров'я України, Київської міської державної адміністрації.

Співорганізатори: кафедра громадського здоров'я Національної академії державного управління при Президентові України, ДУ «Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України», Український центр наукової медичної інформації та патентно-ліцензійної роботи МОЗ України, редакція журналу «Практика управління медичним закладом».

За участю: ГО «Всеукраїнська асоціація головних лікарів», Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного Управління Справами, Державного медичного центру сертифікації МОЗ України, кафедри організації і управління охороною здоров'я ЛНМУ імені Д. Галицького, кафедри громадського здоров'я Ужгородського національного університету.

Дискусії та обговорення відбудуться за участю керівництва та фахівців Комітету ВРУ з питань охорони здоров'я, МОЗ України, КМДА, НАМН України, НМАПО імені П. Л. Шупика, профільних медичних установ і асоціацій.

У рамках програми відбудеться семінар «Державна медицина: реалії практики» і відкрите засідання Громадської ради при МОЗ України.

Що з міжнародного досвіду реформування системи охорони здоров'я можна застосувати у нас, а що ні? Як зараз здійснюється державне регулювання за кордоном? Ці та інші питання будуть обговорювати в колі експертів з Посольства Малайзії в Україні, Бізнес Франс України, Фонду «Відкритий діалог» (Польща), Польського Бізнес Центру, Інформаційного бюро «Угорщина-туризм», Асоціації лікарів Медичного Туризму у рамках роботи Міжнародної секції «Медицина і державне регулювання – міжнародний досвід».

 Особливості менеджменту приватних клінік в українських реаліях 

Питання, що виносяться на розгляд Українського конгресу «Приватна медицина» стосуватимуться новацій законодавства, юридичного супроводу бізнесу, співпраці зі страховими компаніями, управління персоналом, просування медичних послуг на ринок.

Організатор – Компанія LMT. Співорганізатор – редакція журналу «Практика управління медичним закладом».

Серед спікерів Конгресу керуючі партнери провідних юридичних компаній, власники і керівники підрозділів великих медичних мереж, страхових та консалтингових компаній: МЕДКОНСАЛТИНГ, ФАРМА Персонал, MedMarketing, ILF, МедАдвокат, MaS Legal group, МедЕксперт, клініка ISIDA, медична мережа «Добробут», МЦ «Інго», стоматологічний центр «ІнДент», консалтингова компанія «Юркрафт Медицина» і багато інших.

Дискусійні та освітні панелі Конгресу:

  • V ювілейна Практична конференція «Приватна медицина: реалії практики»
  • Семінар «Правові питання у діяльності приватних медичних закладів»
  • Семінар-практикум «Все про медичний бізнес в мережі Інтернет»
  • Секція «Ефективна співпраця приватних закладів зі страховими компаніями»
  • Секція «Юридичний захист медичного бізнесу: поради від практиків»
  • Круглий стіл «Ефективне управління персоналом в медицині»
  • Практичний семінар «Менеджмент юридичних і організаційних ризиків в приватному медичному закладі»

Також делегатам конференції та конгресу вперше, у рамках сесії MedITForum Ukraine, будуть презентовані IT-технології, які вже сьогодні дозволяють оптимізувати роботу медичних установ і допомогти в питаннях ранньої діагностики захворювань та моніторингу стану здоров'я. Організатор –  Компанія MED Wio.

Паралельно відбудуться Всеукраїнська школа ультразвукової та функціональної діагностики та науково-практична програма «Дні лабораторної медицини».

Інноваційні технології в медицині 

Оснащення клінік і лікарень сучасним обладнанням є пріоритетним напрямком для сучасної медицини. Після проведення реформи у галузі охорони здоров'я всі медичні установи самостійно зможуть приймати рішення про розподіл своїх бюджетних коштів. Тепер не тільки кваліфікований персонал, а і передові медичні технології стануть головними конкурентними перевагами у боротьбі за пацієнтів.

Розуміючи це, організатори створили професійний виставковий майданчик для встановлення міцних ділових контактів між управлінцями галузі охорони здоров'я та провідними вітчизняними і зарубіжними виробниками, постачальниками медичного, діагностичного, лабораторного, реабілітаційного та фізіотерапевтичного обладнання, витратних матеріалів, спецодягу та засобів індивідуального захисту.

Серед компаній-учасників: «ХІМЛАБОРРЕАКТИВ», «УМТ+», «ALT Україна», «ТехМедКонтракт», Roche Diagnostics, BIO-RAD Laboratories, DiaDys Diagnostic Systems GmbH, «Медігран», «Сономедика», «Мед Ексім», «БІОМЕД», «Віола медтехніка», «Телеоптик», «Вектор-Бест-Україна», «Укр Діагностика», «Біо Тест Мед», «Лаблайф», НВЛ «Гранум», «ІНТЕРМЕДИКА-УКРАЇНА», «Сіместа ВААЛ», «Медрам», «Укрбіо», «ГРУПОТЕСТ», «ВЕГА МЕДІКА», ГК «Заповіт», «ЮТАС», «РіМед», «Медилайн», «ВКФ Медтехніка», «Солар-Україна», «Медісторе», «МК КВЕРТІМЕД-Україна», «МЕДКОСВІСС», «МЕДТЕК», «Лабвіта», «Організація Медичного Бізнесу», «ОСД Східна Європа», ТД «Медіо», «БЕМЕР Україна», «ТЕСПРО», «СПІКАРД», «ОНІКО», RH, «ПРОФМОДА» і багато інших.

 Приєднуйтесь до обговорення ідеології та стратегії медичної реформи!

Майбутнє медицини починається з кожного із Вас!

Детальна інформація:

+38 (044) 206-10-99

[email protected]

[email protected]

Атестація медичних працівників — 2025

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

18 листопада розпочинається Всесвітній тиждень обізнаності про антибіотики. З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію та як мінімізувати ризики для пацієнта
128896

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
10346

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді