Служба переливання крові в Україні — подальший розвиток

Продовжується співпраця Міністерства охорони здоров’я України і Американського міжнародного альянсу охорони здоров’я. Міністр охорони здоров’я Олександр КВІТАШВІЛІ та виконавчий директор АМАОЗ Девід ГРІЛІ зустрілись у Києві для обговорення подальших планів щодо розвитку служби крові України

Продовжується співпраця Міністерства охорони здоров’я України і Американського міжнародного альянсу охорони здоров’я (далі — АМАОЗ). Міністр охорони здоров’я Олександр КВІТАШВІЛІ та виконавчий директор АМАОЗ Девід ГРІЛІ зустрілись у Києві для обговорення подальших планів щодо розвитку служби крові України.

В рамках відповідного проекту АМАОЗ займається:

  • підвищенням рівня безпеки донорської крові та її продуктів;
  • впровадженням відповідних нових інформаційних технологій.

Ці заходи мають сприяти входженню України до числа країн з розвинутою інфраструктурою, високою безпекою та якістю, доступністю донорської крові та її продуктів.

Мета проекту: створення безпечного, достатнього та здатного до самостійного існування механізму заготівлі донорської крові шляхом розробки та впровадження національної системи безпеки крові. Проект діятиме як у національних, так і у регіональних закладах охорони здоров’я, освітніх та дослідницьких установах.

Співпраця розпочалась 18 лютого 2015 року із підписання Меморандуму про співробітництво в галузі «Надання технічної допомоги зі зміцнення служб переливання крові в певних країнах за Надзвичайним президентським планом США з боротьби зі СНІДОМ (PEPFAR)» Міністерством охорони здоров’я України та АМАОЗ. Цей документ передбачає надання технічної допомоги Україні з розвитку служби переливання крові до 31 березня 2018 року.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
50737

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3462

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6949

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді