Українці мають змогу взяти участь у конференції Міжнародної асоціації з епіднагляду

У 2016 році Щорічна міжнародна конференція асоціації з епіднагляду за хворобами відбудеться 6-8 грудня у м. Атланта, штат Джорджія, США.

Цьогоріч основним питанням для обговорення стане практичне застосування наукових даних під час проведення епіднагляду у системі громадського здоров’я і біобезпеки.

  • Щорічна конференція Міжнародної асоціації з епіднагляду за хворобами (ISDS) — це найбільша щорічна наукова зустріч для науковців та практиків у сфері біонагляду. У конференції можуть брати участь спеціалісти з питань громадського здоров’я, епідеміології, відповідальні за вирішення законодавчих питань у галузі охорони здоров’я, біостатистики, математичного моделювання і комп’ютерної науки, а також спеціалісти у сферах біонагляду та практичного громадського здоров’я.

Взяти участь у конференції та продемонструвати результати своїх досліджень можуть й представники сектору громадського здоров'я України. Таку можливість для українців відкриває Програма зменшення біологічної загрози (ПЗБЗ), що фінансується Агентством зменшення загроз США (DTRA).

Тези виступу англійською мовою потрібно надіслати у відділ зменшення загроз Посольства США у Києві ([email protected]) до 27 червня 2016 року для їх реєстрації та направлення на відбір. У виняткових випадках можна надсилати тези українською мовою (до 1 червня 2016 року).

Більш детальна інформація — на сайті конференції: http://www.syndromic.org/annual-conference/2016-isds-conference

За інформацією офіційного порталу МОЗ

Атестація медичних працівників — 2025

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

18 листопада розпочинається Всесвітній тиждень обізнаності про антибіотики. З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію та як мінімізувати ризики для пацієнта
128878

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
10337

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді