Подальші етапи співпраці України та Глобального фонду

Блок під заголовком новини 1Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Медична справа. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Згідно з рішенням правління Глобального фонду Україна зможе отримати 184,6 мільйонів доларів США на період 2014-2016 років на виконання програми з ВІЛ та туберкульоз. Головною умовою отримання гранту є узгодження планів реалізації програми на національному рівні.

Вчора, 26 березня 2014 року, відбулась зустріч зацікавлених сторін, яка стосувалася реалізації в Україні програм профілактики та лікування ВІЛ-інфекції, а також забезпечення соціальної підтримки ВІЛ-інфікованих громадян.

У події взяли участь заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр ТОЛСТАНОВ, керівник управління грантами Глобального фонду Марк ЕДІНГТОН, регіональний менеджер відділу управління грантами у Східній Європі та Центральній Азії Глобального фонду Ніколя КАНТО, Голова Держслужби України соцзахворювань Тетяна АЛЕКСАНДРІНА, Голова Координаційної ради ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» Володимир ЖОВТЯК та інші представники зацікавлених сторін.

Згідно з рішенням правління Глобального фонду Україна зможе отримати 184,6 мільйонів доларів США на період 2014-2016 років на виконання програми з ВІЛ та туберкульоз. Головною умовою отримання гранту є узгодження планів реалізації програми на національному рівні. Тому під час цієї зустрічі відбулось обговорення подальших етапів, які має вжити Україна з метою отримання доступу до цього фінансування.

Марк ЕДІНГТОН зауважив, що формуючи грантові активності, необхідно відштовхуватися від вже існуючого прогресу в країні та чітко визначитися із пріоритетами. Дуже важливо, щоб уряд України та Міністерство охорони здоров’я не збавляли темп щодо інвестицій у профілактику, лікування та догляд людей, які живуть з ВІЛ.

Нагадаємо, що відповідно до рішення Правління Глобального Україна зможе отримати 184,6 мільйонів доларів США на період 2014-2016 роки на програми з ВІЛ та туберкульоз: 137,3 мільйонів доларів США на компонент «СНІД» та 47,3 мільйони доларів США на компонент «Туберкульоз».

До чого готуватися ЗОЗ після скасування Господарського кодексу

Статті за темою

Усі статті за темою

Алгоритми визначення групи крові

Скачайте алгоритми визначення групи крові. Докладні інструкції враховують необхідне обладнання, документацію та правила техніки безпеки
104584

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді