Нова форма № 092-1/О від МВС та МОЗ

Зміни в обліковій документації тривають. Затвердили нову форму № 092-1/о «Повідомлення про звернення чи доставку до закладів охорони здоров’я для надання медичної допомоги осіб з тілесними ушкодженнями чи отруєнням, отриманими під час пожежі (її вторинних проявів), або тих, що померли від травм і впливу небезпечних факторів пожежі». Скачайте бланк і дізнайтеся, як його заповнювати!

Форма № 092-1/о затверджена наказом МВС, МОЗ «Про інформування територіальних органів ДСНС про звернення чи доставку до закладів охорони здоров’я осіб з тілесними ушкодженнями чи отруєнням, отриманими під час пожежі (її вторинних проявів), або тих, що померли від травм і впливу небезпечних факторів пожежі» від 20.03.2018 № 216/512 (далі — Наказ № 216/512).

Про що ж іще йдеться в Наказі № 216/512 та що робити з обліковою формою № 092I-I1I/о «Повідомлення про звернення чи доставку до медичного закладу для надання медичної допомоги осіб з тілесними ушкодженнями чи отруєнням, отриманими під час пожежі (її вторинних проявів), або тих, що померли від травм і впливу небезпечних факторів пожежі» (далі —Форма № 092I-I1I/о), яку заповнювали раніше? 

«Зміни в документообігу: які форми вам уже не знадобляться».

Які зміни відбулися в організації інформування ДСНС

Заклади охорони здоров’я, як і раніше, мають повідомляти територіальні органи ДСНС про звернення чи доставку до них постраждалих від пожежі. Зауважте, що дія пункту 2 Наказу № 216/512 не поширюється на два види медичних практик.

Однак відтепер заклади мають заповнювати Форму № 092-1/о, а не Форму № 092I-I1I/о. Останню разом із наказом МНС, МОЗ «Про інформування органів державного пожежного нагляду про звернення чи доставку до медичних закладів осіб з тілесними ушкодженнями чи отруєннями, отриманими під час пожежі» від 07.06.2005 № 38/253 скасували.

Керівники територіальних органів ДСНС щомісяця спільно із закладами охорони здоров’я звірятимуть дані щодо надходження до них осіб з тілесними ушкодженнями чи отруєнням, отриманими під час пожежі (її вторинних проявів), або тих, що померли від травм і впливу небезпечних факторів пожежі. Ці заходи проводитимуть до 1 числа місяця, наступного за звітним.

Нова форма № 092-1/О від МВС та МОЗЧитайте: "Должностная инструкция акушера-гинеколога: скачайте!"

Чим відрізняється Форма № 092-1/о від Форми № 092I-I1I/о

Основні відмінності між зазначеними формами облікової документації розглянемо в Таблиці.

Відмінності між формами облікової документації

Де відбулися зміни

Було (Форма № 092I-I1I/о)

Стало (Форма № 092-1/о)

Назва організації вищого рівня

Міністерство охорони здоров’я України

Найменування міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади, підприємства, установи, організації, до сфери управління якого/якої належить заклад охорони здоров’я

Найменування закладу — автора документа, довідкові дані про заклад

Найменування закладу

Найменування та місцезнаходження (поштова адреса) закладу охорони здоров’я, де заповнюється форма

Адресат

Повідомлення направлено _________________________________
(назва органу державного пожежного нагляду)

Повідомлення направлено
______________________________________
(найменування територіального органу ДСНС)

Пункт 10

Діагноз, з яким госпіталізовано_________________
______________________________

Причина госпіталізації: опіки, отруєння (підкреслити)

Нова форма № 092-1/О від МВС та МОЗЧитайте: "Безпека медперсоналу: юридичні аспекти самозахисту"

 Скачайте бланк форми № 092-1/О 

Нова форма № 092-1/О від МВС та МОЗзміст

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді