Атестація медичних працівників: 10 найпопулярніших статей
Атестація медичних працівників (від лат. attestation — свідчення, підтвердження) — це перевірка та оцінювання ділової кваліфікації працівників щодо їх відповідності займаній посаді або здійснюваній роботі. Атестація медичних працівників має за мету удосконалити діяльність закладів охорони здоров’я усіх форм власності щодо подальшого поліпшення надання медичної допомоги населенню.
Оновлений Порядок атестації лікарів
Атестація медсестер
Атестацію медсестер регламентує наказ МОЗ «Про атестацію молодших спеціалістів з медичною освітою» від 23.11.2007 № 742, який затвердив Положення про атестацію молодших спеціалістів з медичною освітою.
УВАГА! Із 2023 року запрацює новий порядок атестації медсестер. Вони, як і лікарі, повинні будуть відвідувати заходи безперервного професійного розвитку (БПР), отримувати бали БПР, які відтак ураховуватиме атестаційна комісія.
Ваш безплатний доступ до КПК медсестер
Атестація медичних сестер у 2022 році
У статті з’ясовуємо, як відбувається атестація середнього медичного персоналу. Як перевірятимуть фаховий рівень медсестер у 2022 році відповідно до нового наказу МОЗ від 19.01.2021 № 74? Та які зміни в атестації медсестер анонсували на 2023 рік?
Система БПР для атестації медсестер: коли і як працюватиме
Уряд зобов’яже медсестер відвідувати заходи з визначеного переліку, щоб здобувати бали безперервного професійного розвитку та готувати особисте освітнє портфоліо. Коли зміни наберуть чинності та чому готуватися до цього варто вже зараз, пояснюємо в статті
Атестаційна справа медичної сестри
Атестаційну справа медичної сестри подають для атестаційної комісії для підтвердження чи присвоєння кваліфікаційної категорії. Надіслати документи секретарю комісії потрібно як мінімум за два місяці до того, як атестаційна комісія почне свою роботу. Які документи містяться в атестаційній справі медсестри? Коли їх подавати? Що має відображати звіт про діяльність медичної сестри? Читайте у статті
Атестаційний звіт медсестри — зразок
Перегляньте та скачайте атестаційний звіт про професійну діяльність старшої медсестри. Документ має чітку структуру, продумане експертом наповнення та стане корисним зразком для кожного молодшого спеціаліста з медичною освітою під час підготовки до атестації. За посиланнями у статті — ще більше корисної інформації
Курси підвищення кваліфікації медичних сестер у Вищій школі головної медсестри
Бажаєте навчатися, шукаєте якісні ресурси із перевіреною, повною та актуальною інформацією, але не маєте часу або змоги відвідувати очні курси підвищення кваліфікації медсестер? Тоді онлайн-курси для медсестер Вищої школи головної медсестри — для вас!
Атестація лікарів
Порядок проведення атестації лікарів МОЗ затвердило наказом «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів» від 22.02.2019 № 446. Останні зміни до нього внесли наказом МОЗ від 18.08.2021 № 1753.
Атестація лікарів: порядок та останні зміни
Атестація лікарів в Україні передбачає, що в 2021 році, щоб атестуватися, лікар має подати щонайменше 50 балів безперервного професійного розвитку (БПР). 2022 року — 100 балів, 2023-го — 150. Однак цей мінімум тепер обов’язковий не для всіх.
З’ясуємо, як відбуватиметься атестація лікарів під час карантину через пандемію COVID-19 та які зміни в атестації лікарів відповідно до законодавства.
Документи для атестації лікарів
Важливо зазначити, що перелік документів для атестації на присвоєння та підтвердження категорії лікаря дещо різниться. Отож наводимо обидва списки.
Розкажемо, які документи подавати до атестаційної комісії у 2022 році, як оформлювати особисте освітнє портфоліо, коли й куди подавати портфоліо з огляду на зміни в Порядку проведення атестації лікарів.
Особисте освітнє портфоліо онлайн
Атестація лікарів: як набрати бали БПР
У 2019 році МОЗ змінило підхід до атестації лікарів. Тепер вони мають щороку звітувати про набрані бали безперервного професійного розвитку. З'ясуємо, як нараховуються бали безперервного професійного розвитку
Особисте освітнє портфоліо лікаря: оновлений бланк і правила заповнення
МОЗ оновило форму особистого освітнього портфоліо у жовтні 2021-го. Скачайте оновлений шаблон і використовуйте, коли подаватимете документи в 2022 році
Курси підвищення кваліфікації лікарів у Вищій школі керівника медзакладу
Хочете опанувати нові знання, розібратися в складних питаннях медичного законодавства та підвищити кваліфікацію? А ще — отримати документ про навчання і додати його до освітнього портфоліо? Обирайте потрібну програму та починайте проходити онлайн курси для лікарів, керівників ЗОЗ та їх заступників
Вища школа керівника медзакладу: активуйте безплатний доступ
- ✓ Платні послуги у медзакладі в умовах реформування СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО ⚡
- ✓ Штатне планування та оплата праці у медзакладі СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО ⚡
- ✓ Ліцензування медичної практики СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО ⚡
- ✓ Інформаційно-правова політика медзакладу СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО ⚡
- ✓ Організація роботи з лабораторіями на аутсорсі СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО
- ✓ Правовий захист лікарів: як уникнути конфліктів, штрафів та суду СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО ⚡
- ✓ Управління стоматологічним закладом СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО ⚡
- ✓ Ефективний керівник закладу охорони здоров'я — 2022 СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО ⚡