Чи можна застосовувати лише локальну форму згоди на медичне втручання?
Чи потрібно вдруге оформлювати інформовану згоду пацієнта при зміні лікаря та за потреби у подальшому лікуванні, переведенні зі стаціонару на амбулаторне лікування?
Які дії медсестринського персоналу, якщо пацієнт відмовляється від будь-якого медичного втручання, хоча існує нагальна потреба надати йому першу допомогу?
Як діяти медичним працівникам щодо отримання інформованої згоди при надходженні непритомного пацієнта?
Поясніть, будь ласка, чи є вимоги до обсягу інформації, яку лікар має надати пацієнту?
Чи вважатиметься порушенням поєднання в одному бланку згоди пацієнта на медичне втручання та згоди на обробку персональних даних?
У стоматологічному закладі працюють лікарі-стоматологи, які ведуть загальний прийом. Яку інформовану згоду повинні підписувати пацієнти під час візиту до цих лікарів?
Що казати пацієнту, який проти відеоспостереження?
Пацієнт залишився незадоволений лікуванням та припинив його самовільно. Через деякий час до закладу звернулася сестра пацієнта й повідомила, що він помер. Відтак вимагала надати їй усю заведену на нього медичну документацію. Чи має право заклад відмовити?
Пацієнт приїхав у інше місто та в нього виникла потреба звернутися до лікаря. Як організувати таке обслуговування? Чи потрібно підписувати декларацію для єдиноразового звернення?